www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 22 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Відвідали ветеранів Другої світової війни на Криничанщині
Версія для друку Написати листа

З нагоди 30-ї річниці створення Криничанської районної організації ветеранів України голова райдержадміністрації Олег Васильович Гапіч, помічник депутата Дніпропетровської обласної ради від БПП «Солідарність» Сергія Васильовича Кисіля Артем Володимирович Марченко та голова районної організації ветеранів України Федір Пантелійович Іванов відвідали учасників бойових дій Другої світової війни Григорія Кириловича Дмитренка та Юхима Митрофановича Мисника в смт Кринички та Ганну Петрівну Павлюченко в с. Світлогірське.
Це були зворушливі і незабутні зустрічі для ветеранів, юнацькі роки яких затьмарила війна. Очі сивочолих ветеранів сяяли від такої уваги.Адже, як підкреслив Олег Васильович Гапіч, ми маємо осягнути,
кому зобов’язані мирним небом над рідним краєм, можливістю жити, хто є прикладом для наслідування сучасній молоді. Україна пам’ятає подвиги ветеранів і сьогодні відважні воїни нашої держави, як і вони понад сім десятиліть тому, доводять світові, що російська агресія на Сході України не має шансів на перемогу.
Він зазначив, що ми в неоплатному боргу перед представниками старшого покоління, які пронесли крізь своє життя кращі людські цінності, вірність рідній землі, зберегли для нащадків національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними своєї держави і побажав їм мирного неба, міцного здоров’я, добра і віри в краще майбутнє, добробуту родинам, активного довголіття.
Артем Володимирович Марченко вручив кожному з ветеранів від Сергія Васильовича Кисіля кошти на лікування.
Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор