www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 4 червня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Звернення до земляків-криничанців з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні від голови Криничанської райдержадміністрації Олега Васильовича Гапіча
Версія для друку Написати листа


Шановні земляки-криничанці!

20 лютого відзначаємо в Україні День Героїв Небесної Сотні. Ця дата встановлена в державі на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції Гідності.
За весь час протистоянь Майдан став не просто столицею держави, а її серцем і душею. Він об'єднав десятки тисяч українців з різних областей, районів, які пліч-о-пліч до кінця боролися за єдність, незалежність та справедливість. Серед учасників Революції Гідності було чимало і криничанців.
На столичному Майдані не було бідних чи багатих, сильних чи слабких, як не було і немає поділу в державі на Схід та Захід. Рівність і братерство – основна рушійна сила, яка підкорила Україну та весь світ. Учасників Євромайдану об'єднала українська земля та бажання жити у вільній країні.
Ні кулі снайперів, ні гранати, ні нелюдська жорстокість не змогли перемогти цих людей. Вони гинули, та не здавались...
Так на Майдані з'явилась ще одна сотня - Небесна. Кожен із них заплатив за свої переконання найвищу ціну - життя. І для нас є святим обов'язком гідно вшанувати Героїв. Щоб ми пам'ятали - хто і за що загинув, щоб ми їх не зрадили.
Євромайдан відкрив серця мільйонам українців для Нової України, зробив великий прорив у їх свідомості. Ця подія змінила наш народ, об’єднала нас в єдиній, соборній і незалежній Україні.
Нині ми йдемо шляхом свободи й верховенства права, маємо гідно відповідати на всі виклики часу.
Започатковану справу Героями Небесної Сотні утверджують сьогодні наші мужні воїни на Сході України, і ми пишаємося їх сміливістю, самопожертвою й патріотизмом.
Впевнені, що зможемо захистити незалежність і територіальну цілісність України, адже воля нашого народу є незламною.
Ми прагнемо й надалі розбудовувати власну країну - рівноправного члена великої європейської спільноти, яка вибрала шлях єднання, миру, демократії і прогресу.
Це наш обов'язок перед майбутніми поколіннями, перед пам'яттю загиблих співвітчизників.
Бажаю мирного неба над рідною землею, родинного благополуччя і злагоди, віри у щасливе майбутнє України і наснаги для його творення.
Залишаймося єдиним, великим українським народом!
З повагою
О.В. ГАПІЧ,
голова Криничанської райдержадміністрації,
депутат районної радиВерсія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор