www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 15 серпня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
День медичного працівника урочисто відзначили на Криничанщині
Версія для друку Написати листа

Щороку, в третю неділю літа, в Україні відзначають своє професійне свято медичні працівники.
Вже стало доброю традицією урочисто відзначати День медичного працівника в Криничанському районі.
Адже це свято людей складної, благородної і шанованої в народі професії, чия праця покликана допомагати людям долати хвороби, повертати щастя повноцінно жити і працювати.
Люди вірять у знання, вміння та досвід медичних працівників, у постійну готовність прийти на допомогу.
На варті здоров’я мешканців Криничанщини стоять медичні працівники: лікарі, середній та молодший медичний персонал, робітники інших професій.
На урочистому зібранні в районній державній адміністрації їх привітав з професійним святом – Днем медичного працівника перший заступник голови Криничанської райдержадміністрації Олег Петрович Карнацький, який передав вітання від голови райдержадміністрації, депутата районної ради Олега Васильовича Гапіча та зазначив, що в районі активно проходить процес децентралізації, який безпосередньо стосується реформування медицини на селі, і як наслідок цього, є створення медичних закладів первинного рівня в об’єднаних територіальних громадах.
Олег Петрович Карнацький підкреслив, що виконавча влада району докладає всіх зусиль для забезпечення гідного функціонування медичних закладів, які мають на меті надавати якісні та своєчасні медичні послуги мешканцям району, та висловив переконання, що спільно з медичними працівниками є можливість піднести цю життєво важливу сферу на якісно новий рівень, виправдати надії та сподівання жителів Криничанщини.
Представник керівного складу органів виконавчої влади району висловив щиру вдячність усім керівникам закладів охорони здоров’я на території району за сумлінну працю та командний дух, зокрема, головному лікарю комунального некомерційного підприємства «Криничанський Центр ПМСД» Криничанської районної ради Тетяні Іванівні Здохленко та молодому і перспективному керівнику КЗОЗ «Криничанська ЦРЛ» Дніпропетровської обласної ради Арнодіку Камойовичу Каграманяну.
Долучилися на святковому заході до привітань депутат Дніпропетровської обласної ради Сергій Васильович Кисіль, головний лікар комунального некомерційного підприємства «Криничанський Центр ПМСД» Криничанської районної ради Тетяна Іванівна Здохленко, головний лікар КЗОЗ «Криничанська ЦРЛ» Дніпропетровської обласної ради Арнодік Камойович Каграманян, голова районної ради Наталя Станіславівна Кобзар.
Всі вони висловили глибоку вдячність медичним працівникам за сумлінну працю, витримку та вміння дарувати людям радість одужання і радість життя, бажали щоб високий професіоналізм, доброта, чуйність, відданість найгуманнішій у світі професії дарували заслужену шану й авторитет серед мешканців Криничанського району, а також зичили енергії, натхнення, мирного неба, міцного здоров’я, достатку, любові та сімейного благополуччя.
Численна когорта медиків отримали цього дня нагороди – Подяки, грамоти, цінні подарунки. Це заслужена відзнака їх сумлінної і плідної праці на варті здоров’я земляків-криничанців.
Захід супроводжувався концертною програмою, поставленою силами місцевих аматорів сцени – наших яскравих криничанських талантів.
Також порадували присутніх у залі своєю артистичністю ведучі цього заходу Алла Максимівна Козленко та Світлана Іванівна Коваль.
Концертна програма та влучно сказані слова гріли душу і серце кожного, хто був учасником такого незабутнього свята.
Нехай це гарне районне свято залишиться в пам’яті медичних працівників та всіх присутніх у залі радісним настроєм, приємними спогадами, надією на успіхи та гаразди!

Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор