www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 4 червня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
КРИНИЧАНСЬКЕ БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ ІНФОРМУЄ: Проведено інформування серед відвідувачів управління соціального захисту населення Криничанської районної державної адміністрації
Версія для друку Написати листа

Керівником Криничанського бюро правової допомоги проведено інформування серед відвідувачів управління соціального захисту населення Криничанської районної державної адміністрації.
Надія Федориненко поширила буклети з актуальних правових питань та розповіла про проект «Я МАЮ ПРАВО!». Громадянам було роздано календарі з інформацією про місце знаходження найближчих бюро правової допомоги та з телефоном цілодобової безкоштовної гарячої лінії системи безоплатної правової допомоги.
Під час заходу, громадяни отримали роз’яснення щодо призначення субсидії та порядку зняття особи, яка вже давно не проживає але зареєстрована, з місця реєстрації.

Криничанське бюро правової допомоги Кам’янського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги працює за адресою: смт Кринички, вул. Виконкомівська, б. 17, к. 15,16.
Графік роботи: Понеділок-п'ятниця з 08:00 до 17:00.
Контактний номер телефону бюро: (05654) 9-20-62Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор