www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 21 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Робота дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги
Версія для друку Написати листа

07 жовтня 2019 року у рамках Меморандуму про співпрацю та з метою надання безоплатної правової допомоги суб’єктам пробації у приміщенні Криничанського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області додатково працював дистанційний пункт доступу до безоплатної правової допомоги. Представником відділу «Криничанське бюро правової допомоги» Федориненко Надією здійснено інформаційний захід для суб’єктів пробації з актуальних правових питань.
Суб’єктів пробації ознайомлено з графіком роботи дистанційного пункту, який працює в приміщенні уповноваженого органу з питань пробації, зазначивши, що є можливість безоплатно отримати юридичну консультацію, дізнатись корисну інформацію з правових питань.
Також начальник відділу «Криничанське бюро правової допомоги» Федориненко Надія надала інформаційні буклети «Безоплатна правова допомога. Правова допомога, що гарантується державою» Криничанському районному сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області.

Наталія Крюкова,
начальник Криничанського районного сектору філії
Державної установи «Центр пробації»
у Дніпропетровській області
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор