Криничанський район
www.krinich-rn.dp.gov.ua
Шановні земляки-криничанці!

28 січня 2017 року виповнюється 25 років від дня прийняття постанови Верховної Ради України «Про затвердження Державним Прапором України Національного прапора».
Прапор – це символ країни, це наша святиня.
Пригадаймо кожну хвилюючу мить, коли під час нагородження наших спортсменів на Олімпійських чи паралімпійських іграх в піднімається Державний Прапор України та виконується Державний Гімн.
Під прапором українці йшли до проголошення самостійності. Українська земля наших пращурів та наших дітей стала незалежною чверть століття тому, але не стала вільною.
Дуже високу ціну ми платимо за право будувати свою країну самостійно, без вказівок сусідніх держав.
З Державним Прапором захисники Вітчизни йдуть у бій і гинуть смертю хоробрих у зоні АТО, де відстоюють мир і спокій громадянам на сході України.
Наш прапор розстрілювали в Іловайську, в Донецькому аеропорту, у Мар’їнці, Волновасі, Маріуполі, а він веде бійців до перемоги, додає мужності, впевненості, патріотизму.
Особливо гордість наповнює нас, коли майорить український жовто-блакитний стяг над звільненими містами і населеними пунктами на сході України!
Прапор символізує стабільність держави, урочистість тих чи інших подій, свят, ритуалів.
Дослідниками історії України встановлено, що синій і жовтий кольори були стяговими ще за давньоукраїнських часів Київської держави.
Гідність Прапора захищається в країні. Державний Прапор України постійно встановлюється у залі засідань Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, в кабінеті Президента України.
Він піднімається на військових кораблях та інших суднах Військово-Морського флоту, під час офіційних церемоній органів державної влади та місцевого самоврядування.
Він гордо майорить на будівлях, установах та уособлює державність.
Велика вдячність всім землякам за вшанування державних символів, якими є Гімн, Прапор і Герб.
Щиро бажаю всім вам бути єдиними у своїх справах і помислах.
Успіхів вам у розбудові України, Дніпропетровщини та Криничанщини!
О.В. ГАПІЧ,
голова Криничанської райдержадміністрації