www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 21 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Урочисті проводи призовників до лав Збройних Сил та інших військових формувань України відбулися на Криничанщині
Версія для друку Написати листа

01 квітня 2019 року значима, актуальна, хвилююча подія відбулася в Криничанському районному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки - урочисті проводи призовників району до лав Української армії та інших військових формувань України.
Участь у заході взяли: заступник голови Криничанської райдержадміністрації Антоніна Іванівна Лісовець, військовий комісар районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, підполковник Вадим Андрійович Коровкін та військовослужбовці даної установи, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Ірина Дмитрівна Одринська, начальник штабу Криничанського козацького полку Дніпропетровського козацького об’єднання, полковник козацтва, депутат районної ради Віктор Іванович Мирошниченко, Благочинний Криничанського району, настоятель Єдиної Української Автокефальної Православної Церкви ієрей Віталій Савко, батьки, друзі призовників.

На строкову службу ідуть юнаки, яким підійшов час розпрощатися з домашніми звичками та присвятити себе служінню Батьківщині, поповнивши лави її захисників.
Служба в армії стає престижною і молоді люди, які її проходитимуть, матимуть особливу шану і повагу в суспільстві.
Україна має багаторічну історію, в яку вкарбовані бойові і трудові традиції. І коли мова йде про бойові традиції, це не означає, що треба обов’язково воювати. До бойових традицій відносяться зміцнення наших Збройних Сил, вшанування знаменних дат в їх історії, урочисті проводи юнаків на службу, а це почесно, гідно і благородно.
У найближчий час наші юнаки-призовники потраплять до військових частин, одягнуть військову форму, складуть Присягу і стануть справжніми чоловіками та виконуватимуть почесний обов’язок перед Україною.
На урочистому заході з привітальним словом до них звернулися заступник голови Криничанської райдержадміністрації Антоніна Іванівна Лісовець, яка передала вітання від голови райдержадміністрації Олега Васильовича Гапіча, висловила слова щирої вдячності батькам за гарних синів, що вірні конституційному обов’язку і йдуть служити до Українського війська, та побажала відслужити чесно, з почуттям високої відповідальності, свідомості і гордості за доручену військову справу.
Тримали слово військовий комісар районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, підполковник Вадим Андрійович Коровкін, начальник штабу Криничанського козацького полку Дніпропетровського козацького об’єднання, полковник козацтва, депутат районної ради Віктор Іванович Мирошниченко, які зазначили, що військова служба є почесним обов’язком кожного громадянина і висловили свої переконання, що перебування в армії надасть їм впевненості, мужності та підвищення фізичного стану, побажали самостійності, дисциплінованості, наполегливості, успіхів у строковій службі.
Кожному призовнику було вручено подарунок з вітальною листівкою від голови райдержадміністрації Олега Васильовича Гапіча.
Благочинний Криничанського району, настоятель Єдиної Української Автокефальної Православної Церкви ієрей Віталій Савко благословив новобранців на успішну службу та щасливу долю, побажав хлопцям витримки, мужності, сміливості, почуття високої відповідальності, свідомості і гордості за доручену військову справу і щоб полум’я молодих сердець та душевне багатство присвятили вони служінню державі і Українському народу.
Клятву призовника зачитав майбутній захисник України Сергій Киричко із с. Болтишка, а його мама Олена Володимирівна побажала призовникам, щоб повернулися до рідних домівок живими і здоровими, мужніми та загартованими, щоб батьки по-справжньому гордилися своїми синами.
Цього дня у райвійськкоматі відбулося засідання призовної комісії, де заступник голови райдержадміністрації Антоніна Іванівна Лісовець кожному призовнику вручила повістку.
Нехай успішною буде строкова служба цих молодих людей, здійснюються всі їхні мрії та побажання і гордиться ними Криничанщина!

Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації

Вітальна листівка голови Криничанської райдержадміністрації
Олега Васильовича Гапіча


Дорогий друже!

Сьогодні ти призовник, а невдовзі - майбутній військовослужбовець Збройних Сил України! Настане день, коли ти приймеш Присягу на вірність Батьківщині. Ця урочиста мить залишиться в пам’яті на все життя.
Перед строєм своїх товаришів і командирів, під бойовим стягом частини, де служитимеш, ти промовиш слова: «Я, громадянин України…»
З почуттям високої свідомості і гордості за доручену військову справу віддавай полум’я молодого серця, все своє душевне багатство служінню державі і Українському народу.
Щиро зичу тобі міцного здоров’я і доброї долі. Вірю, що ти з честю виконаєш свій обов’язок перед суверенною, незалежною державою, станеш хорошим воїном, вірним захисником і гідним сином Вітчизни-матері.
О.В. ГАПІЧ,
голова Криничанської райдержадміністрації,
депутат районної ради
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор