www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 20 серпня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
ЗІГРІЛИ ТЕПЛОМ ВЕТЕРАНІВ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ
Версія для друку Написати листа

В День пам’яті та примирення та 74-ї річниці з Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні голова райдержадміністрації Олег Васильович Гапіч, перший заступник голови райдержадміністрації Олег Петрович Карнацький, депутат Дніпропетровської обласної ради Сергій Васильович Кисіль разом з помічником Артемом Володимировичем Марченком відвідали учасників бойових дій Другої світової війни в територіальних громадах району. Їм вручили вітальні листівки, квіти та грошову допомогу на підтримку та лікування.
Це: Юхим Митрофанович Мисник, Володимир Микитович Забора, Василь Антонович Якименко, Микола Іванович Даценко, Андрій Іванович Гребінь, Ганна Петрівна Павлюченко.
Вітання від представників влади отримав цього дня також голова районної організації ветеранів України Федір Пантелійович Іванов.
Гості побажали ветеранам мирного неба, міцного здоров’я, активного довголіття, добра і віри в краще майбутнє, добробуту їхнім родинам.
Це були зворушливі і незабутні зустрічі з представниками влади для сивочолих ветеранів, юнацькі роки яких затьмарила війна. Їх очі сяяли від такої уваги.
Адже на часі ми маємо осягнути, кому зобов’язані мирним небом над рідним краєм, можливістю жити, хто є прикладом для наслідування сучасній молоді.
В домівці кожного ветерана гості зазначали, що ми в неоплатному боргу перед представниками старшого покоління, які пронесли крізь своє життя кращі людські цінності, вірність рідній землі, зберегли для нащадків національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними своєї держави.

Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор