Криничанський район
www.krinich-rn.dp.gov.ua


06 серпня 2018 року під головуванням голови райдержадміністрації Олега Васильовича Гапіча проведено оперативну нараду за участю начальників управлінь та відділів райдержадміністрації, керівників підприємств, установ та організацій району.
На оперативній нараді йшлося про виконання бюджету району, хід збирання врожаю ранніх зернових культур, підготовку до осіннього комплексу робіт, організацію роботи комунального закладу охорони здоров’я «Криничанський центр первинної медико-санітарної допомоги» Криничанської районної ради в умовах проходження процесу реорганізації, стан проходження в районному первинному медичному закладі кампанії з укладання декларацій пацієнтів з лікарями та інше.
Розпочинаючи оперативну нараду, Олег Васильович Гапіч проаналізував стан справ у районі, зокрема, в бюджетній та аграрній сферах, стосовно ремонту автошляхів, криміногенної ситуації тощо.
Голова райдержадміністрації подякував активу району за участь в урочистих заходах з нагоди відзначення 1030-річчя Хрещення Київської Русі у м. Київ.
На оперативній нараді з кожного розглянутого питання дано відповідні доручення.
Зокрема, військовому комісару районного військового комісаріату Вадиму Андрійовичу Коровкіну дано доручення тримати на контролі питання щодо підготовки до осіннього призову-2018 на виконання Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу».
Заступнику начальника фінансового управління райдержадміністрації Олені Іванівні Назаренко доручено тримати на постійному контролі заходи по забезпеченню планових бюджетних показників.
Тимчасово виконуючому обов’язки начальника Криничанського відділення поліції Кам'янського ВП ГУ НП України в Дніпропетровській області Віктору Володимировичу Мирошниченку доручено у подальшому тримати на контролі питання криміногенної ситуації в районі, зокрема, звернути увагу на викрадання кабелю, вирубки лісосмуг, забезпечити своєчасне реагування на наявні факти правопорушень та інформування районної державної адміністрації про дані випадки.
Головному лікарю КЗОЗ «Криничанський центр ПМСД» Тетяні Іванівні Здохленко рекомендовано вжити заходів щодо надання якісних медичних послуг населенню в умовах проходження процесу реорганізації, реалізації в районі державної програми «Доступні ліки».
Виконуючій обов’язки начальника районного ЦСССДМ Анні Олександрівні Столярчук доручено тримати на постійному контролі роботу з неблагополучними сім’ями щодо дотримання законодавства стосовно захисту прав дітей та забезпечення необхідних умов для їх гармонійного та фізичного розвитку.
Начальнику відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Ірині Дмитрівні Одринській дано доручення тримати на контролі календарний план проведення капітального ремонту спортзалу та віконних і дверних блоків в Затишнянській СЗШ.
Керівнику центру, адміністратору центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації Сергію Миколайовичу Яковлєву доручено тримати на постійному контролі надання адміністративних послуг у найкоротші терміни та поліпшення якості їх надання, а також забезпечити виїзди в територіальні громади району з подальшим використанням мобільного офісу «КЕЙС».
Начальнику Криничанського РЕМ ПАТ «ДТЕК Дніпрообленерго» Віталію Івановичу Корнієнку рекомендовано тримати на постійному контролі питання безперебійного забезпечення енергопостачанням споживачів району, звертаючи першочергову увагу на заклади бюджетної сфери.
Підсумовуючи оперативну нараду, голова райдержадміністрації Олег Васильович Гапіч наголосив, що всі доручення, дані на оперативній нараді, повинні бути неухильно виконані з координацією всіх наявних зусиль для забезпечення належного рівня життєдіяльності району.


Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації