www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 15 серпня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
КРИНИЧАНСЬКА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЯ: Проведено робочу нараду з питань недопущення спалювання стерні та пожнивних решток під час збирання врожаю ранніх зернових культур на території району у 2019 році
Версія для друку Написати листа

08.07.2019 року в Криничанській райдержадміністрації під головуванням голови райдержадміністрації Олега Васильовича Гапіча проведено робочу нараду з питань недопущення спалювання стерні та пожнивних решток під час збирання врожаю ранніх зернових культур на території району у 2019 році.
У зв’язку з посушливими погодними умовами зверталася увага на недопущення підпалу сміття та сухостою вздовж трас та проїзних доріг.
Керівникам агроформувань району рекомендовано встановити таблички «Обережно з вогнем!» та «Не палити!» на прилягаючих територіях.
Головою райдержадміністрації було дано завдання начальнику Криничанського районного сектору ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області Михайлу Івановичу Тарасенку повторно сповістити керівників агроформувань про дотримання правил пожежної безпеки як у господарствах безпосередньо, так і на полях.

Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністраціїПро цей сайт | Запитання | Адміністратор