www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 26 травня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Оперативну нараду проведено з керівниками структурних підрозділів Криничанської райдержадміністрації та установ району
Версія для друку Написати листа

11 лютого 2019 року під головуванням голови Криничанської райдержадміністрації Олега Васильовича Гапіча проведено оперативну нараду за участю начальників управлінь та відділів райдержадміністрації, підприємств, установ та організацій району.
На оперативній нараді йшлося про виконання бюджету району, стан криміногенної ситуації в районі, соціальний захист пільгових категорій населення, надання медичних послуг населенню, попередження бездоглядності підлітків, про зміни функції розподілу та постачання електричної енергії відповідно до Державної реформи ринку електричної енергії, передбаченої Законом України «Про ринок електричної енергії» та інше.

На оперативній нараді Олег Васильович Гапіч представив активу району інженера Криничанського РЕМ технічної дирекції ПАТ ДТЕК «Дніпрообленерго» Олексія Васильовича Негрея, висловив впевненість, що його професіоналізм сприятиме забезпеченню якості та надійності електропостачання споживачам району та побажав плідних успіхів у справах.
З кожного розглянутого на нараді питання дано відповідні доручення.
Виконуючий обов’язки начальника Криничанського РЕМ технічної дирекції ПАТ «ДТЕК Дніпрообленерго» Володимир Григорович Серга надав роз’яснення присутнім щодо державної реформи ринку електричної енергії для побутових споживачів, зауважив на необхідності укладання двох договорів: про надання послуг з розподілу електричної енергії та про постачання електричної енергії постачальником універсальної послуги. Йому рекомендовано тримати на контролі питання безперебійного забезпечення енергопостачанням споживачів району, звертаючи першочергову увагу на заклади бюджетної сфери.
Головний лікар КЗОЗ «Криничанський центр ПМСД» Тетяна Іванівна Здохленко зазначила, що будівництво сільської лікарської амбулаторії в с. Адамівка продовжується і 04.02.2019 року перший заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Олег Миколайович Кужман в рамках Програми Президента України Петра Олексійовича Порошенка «Сільська медицина» вручив ключі від службового автомобіля для майбутньої новозбудованої сільської лікарської амбулаторії в с. Адамівка.
Це буде енергоефективна будівля, забезпечена сучасним обладнанням, і в комплекті до неї надається ще й медичний автомобіль.
Було звернуто увагу головного лікаря КЗ «Криничанська ЦРЛ» ДОР Арнодіка Камойовича Каграманяна на необхідність забезпечення необхідного температурного режиму в очолюваному ним закладі, а також доручено докласти максимум зусиль для кадрового забезпечення лікувального закладу необхідними фахівцями.
Начальнику відділу ведення Державного реєстру виборців
апарату райдержадміністрації Анні Миколаївні Малій доручено через районну громадсько-інформаційну газету «Нові рубежі» та офіційний сайт району проінформувати виборців району щодо законодавчих аспектів участі у виборах Президента України, що відбудуться у березні поточного року.

Начальнику фінансового управління райдержадміністрації Тетяні Миколаївні Радчук доручено тримати на постійному контролі заходи по забезпеченню планових бюджетних показників.
Начальнику Криничанського відділення поліції Кам'янського ВП ГУ НП України в Дніпропетровській області Володимиру Миколайовичу Кіяниці доручено у подальшому тримати на контролі питання криміногенної ситуації в районі, забезпечити своєчасне реагування на наявні факти правопорушень та інформування районної державної адміністрації про дані випадки.
Начальнику управління соціального захисту населення райдержадміністрації Василю Івановичу Миколайчуку доручено тримати на постійному контролі питання соціального захисту пільгових категорій населення.
Начальнику служби у справах дітей райдержадміністрації Олександру Васильовичу Діброві дано доручення тримати на постійному контролі стан справ у кризових сім’ях, де батьки зволікають з виконанням своїх безпосередніх батьківських обов’язків, з метою попередження дитячої бездоглядності.
Підсумовуючи оперативну нараду, голова райдержадміністрації Олег Васильович Гапіч наголосив, що всі доручення, дані на оперативній нараді, повинні бути неухильно виконані з координацією всіх наявних зусиль для забезпечення належного рівня життєдіяльності району.


Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор