www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 22 вересня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Про відзначення Міжнародного дня біорізноманіття
Версія для друку Написати листа

22 травня поточного року заплановано відзначення Міжнародного дня біорізноманіття визначеного у 2020 році за темою: “Наші рішення - в природі”.
Зазначений захід ставить за мету переглянути своє відношення до природного навколишнього середовища, незважаючи на всі наші технологічні досягнення, ми повністю залежні від здорових і різноманітних екосистем для забезпечення себе водою, продуктами харчування, медикаментами, одягом, паливом, енергією та зрештою притулком. Гасло “Наші рішення - в природі” підкреслює надію, солідарність та важливість спільної роботи на всіх рівнях для побудови майбутнього життя у гармонії з природою.
2020 рік - це рік випробувань, роздумів, можливостей та рішень. Від кожного з нас очікується, що ми будемо “будуватись краще”, використовуючи цей час для підвищення стійкості націй та громад, коли ми одужаємо від пандемії.
Більше інформації щодо Міжнародного дня біорізноманіття можна знайти за посиланням: https://menr.gov.ua/timeline/Bioriznomanittva.html та https://www.cbd.int/idb/2020.


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор