www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 4 червня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Оперативну нараду проведено з керівниками структурних підрозділів Криничанської райдержадміністрації та установ району
Версія для друку Написати листа

15 липня 2019 року під головуванням голови Криничанської райдержадміністрації Олега Васильовича Гапіча проведено оперативну нараду за участю начальників управлінь та відділів райдержадміністрації, підприємств, установ та організацій району. На оперативній нараді йшлося про виконання бюджету району, криміногенну ситуацію в районі, про хід збирання ранніх зернових та зернобобових культур господарствами Криничанського району, про забезпечення громадського порядку та протипожежної безпеки під час проведення позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року на виборчих дільницях району, про підсумки проведення весняного призову-2019 на виконання Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу" та інше.

З кожного розглянутого питання на оперативній нараді дано відповідні доручення.
Начальнику фінансового управління райдержадміністрації Тетяні Миколаївні Радчук доручено тримати на постійному контролі заходи по забезпеченню планових бюджетних показників, звертаючи першочергову увагу на сільські ради.
Завідувачу сектору економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Ользі Олександрівні Ус дано доручення тримати на особистому контролі виконання показників соціально-економічного розвитку району.
Головному лікарю КЗ «Криничанська ЦРЛ» Арнодіку Камойовичу Каграманяну рекомендовано звернути особливу увагу на забезпечення інсуліном хворих на цукровий діабет.
Євген Буркацький,
начальник відділу організаційної роботи апарату Криничанської райдержадміністрації

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор