www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 16 вересня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Привітання з Днем захисту дітей від голови Криничанської районної ради Н.С.Кобзар
Версія для друку Написати листа

Дорогі юні друзі!

У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають світле і неперевершене свято – День захисту дітей. Водночас це свято й для тих, хто завжди поруч із дітьми, хто піклується про них, підтримує та допомагає в усіх творчих справах і починаннях.

Діти – це, безперечно, наш найдорожчий скарб, наша надія і наше майбутнє! Саме тому святий обов’язок кожної родини, кожного вчителя, органів влади та громадськості дбати про цілісний розвиток інтересів і здібностей юних українців, забезпечити їм сприятливі умови для виховання і дотримання прав дитинства. Адже дитинство – це чудова пора мрій, віри і сподівань на прекрасне життя! Тож наполегливо оволодівайте знаннями, творчо працюйте, розвивайте свої здібності, щоб стати гідним громадянином, патріотом незалежної України. Ми віримо, що ви знайдете своє покликання у житті, той єдиний і правильний шлях, яким будете впевнено наближатися до досягнення найзаповітніших мрій і сподівань. Упевнені, що і Вітчизна, і батьки, які дали вам життя, будуть пишатися вашими успіхами.

Любі діти! Ви – майбутнє Української Держави, наша опора, впевненість у завтрашньому дні. Тож від усього серця бажаю вам міцного здоров’я та радості. Нехай сяюча посмішка буде вірним супутником вашого життя, а маленькі дитячі серця ніколи не покидає любов та ласка. Добра вам, мирного неба над головою та успіху у всіх починаннях. І закликаю усіх дорослих сьогодні і кожного дня зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце.


Голова районної ради Наталя КОБЗАР


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор