www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 15 серпня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
День Конституції України урочисто відзначили на Криничанщині
Версія для друку Написати листа

28 червня 1996 року українські громадяни отримали Основний закон – Конституцію України, яка гарантує нам права та свободи, наближає Україну до країн з розвинутою демократією та остаточно закріплює незалежність нової європейської держави.
З нагоди відзначення Дня Конституції України відбулося урочисте зібрання в залі засідань Криничанської райдержадміністрації, участь у якому взяли працівники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники підприємств, установ та організацій району, громадськість, учасники АТО.
З привітальним словом до присутніх звернувся перший заступник голови Криничанської райдержадміністрації Олег Петрович Карнацький, який передав вітання від голови райдержадміністрації, депутата районної ради Олега Васильовича Гапіча та підкреслив у своєму виступі, що Основний Закон є визначальним чинником забезпечення державного суверенітету України, консолідації суспільства, створення належних умов для самореалізації особистості, що Конституція України наголошує на абсолютній цінності людини, її життя і здоров'я, честі й гідності, недоторканності та безпеки, а також закликав земляків-криничанців разом формувати вільне, справедливе, солідарне суспільство, будувати потужну та заможну державу на основах європейської демократії.
На урочистому зібранні Олег Петрович Карнацький вручив ряду захисників України відзнаки «За участь в антитерористичній операції» відповідно до Указу Президента України від 17.02.2016 року № 53/2016 Василю Івановичу Ватажишину, Костянтину Тимофійовичу Верещаці, Ігорю Миколайовичу Кошляку, Віктору Володимировичу Оріненку, Олександру Віталійовичу Полтавченку, Юрію Вікторовичу Сухоносу та Михайлу Васильовичу Корнуті. Останній також удостоєний начальником Генерального штабу – Головнокомандувачем Збройних Сил України нагрудного знака «Учасник АТО».
Перший заступник голови райдержадміністрації відзначив сумлінність, надзвичайну відповідальність, патріотизм та мужність кожного з них при виконанні бойових завдань, підкреслив, що такими бійцями, як вони, слід гордитися Україні, і перемога буде за нами, адже незламними є воля та стійкість духу захисників України.
Урочистий захід супроводжувався концертною програмою, поставленою силами юних аматорів сцени Криничанського районного Будинку культури. Піднесений передсвятковий настрій подарувала присутнім і ведуча заходу режисер районного Будинку культури Алла Максимівна Козленко.
Нехай вагоме державне свято – День Конституції України залишиться в пам’яті кожного його учасника приємними спогадами, вірою в кращий завтрашній день, надією на успіхи та гаразди!

Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор