www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 25 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
КРИНИЧАНСЬКА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЯ: В смт Кринички в День пам’яті загиблих учасників АТО відбулося покладання квітів до стели Героям Небесної Сотні та землякам-криничанцям, загиблим у зоні АТО
Версія для друку Написати листа

29 серпня 2018 року в смт Кринички в День пам’яті загиблих учасників АТО відбулося покладання квітів до стели Героям Небесної Сотні та землякам-криничанцям, загиблим у зоні АТО.
Участь у заході взяли голова Криничанської райдержадміністрації, депутат районної ради Олег Васильович Гапіч, перший заступник голови райдержадміністрації Олег Петрович Карнацький, заступник голови райдержадміністрації Антоніна Іванівна Лісовець, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації, депутат районної ради Василь Іванович Миколайчук, голова районної громадської організації воїнів АТО «Патріот» Сергій Васильович Іщенко, учасники АТО, працівники райдержадміністрації.

29 серпня в Україні вшановується пам'ять загиблих учасників бойових дій в Іловайську та Дебальцевому. Тоді українські збройні підрозділи потрапили у вороже оточення.
Зокрема, за важливий стратегічний об'єкт Донбасу – місто Іловайськ – боротьба тривала з середини серпня. Українським військовим майже вдалося оволодіти містом, але Москва кинула у супротив свої регулярні війська.
В результаті близько десятка батальйонів українців потрапили в оточення. 29 серпня 2014 року бойовики запропонували відкрити для українських військових гуманітарний коридор, по якому вони б могли вийти з «котла». Однак це була пастка…
Згідно з даними Генпрокуратури України тоді загинули 366 українських вояків, 429 отримали поранення, 300 потрапили в полон.
Серед полеглих під Іловайськом є 26-річний військовослужбовець Микола Кузьма із с. Промінь Криничанського району. Його портрет розміщено на стелі Героям Небесної Сотні та землякам-криничанцям, загиблим у зоні АТО.
При виконанні військового обов’язку у зоні АТО з Криничанщини загинули також відважні бійці: Володимир Варфоломєєв, Сергій Ковальчук, Іван Курята, Олександр Піскіжов, Олег Литовченко, Дмитро Акімов, Андрій Ткач, Віктор Росторопша, Сергій Бартиш, Андрій Павленко, Артем Санжаровець.
Ще ряд учасників АТО в силу різних обставин передчасно пішли з життя. Вічна їм пам’ять та безмежна вдячність нинішніх і прийдешніх поколінь!
Учасники покладання квітів вшанували пам'ять наших земляків-патріотів хвилиною мовчання.
В ці святкові дні наші мужні воїни на Сході України утверджують
глибоко патріотичну справу, започатковану Героями Небесної Сотні, і ми пишаємося їх сміливістю, самопожертвою й патріотизмом.
Разом з цим, докладаємо всіх зусиль для підвищення боєздатності наших Збройних Сил, обороноздатності держави з тим, щоб мати надійний тил. 180 земляків-криничанців проходять військову службу за контрактом.
Президент України Петро Олексійович Порошенко, обласна і районна влада роблять все необхідне, щоб у державі, області, районі був мир, щоб стабільно працювали всі установи і люди з вірою дивилися у майбутнє.

Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор