www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 23 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Нараду із сільськими та селищними головами проведено в Криничанській райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

В Криничанській райдержадміністрації під головуванням голови райдержадміністрації Олега Васильовича Гапіча та за участю першого заступника голови райдержадміністрації Олега Петровича Карнацького проведено нараду із сільськими, селищними головами, де розглянуто ряд актуальних питань.
Йшлося про призов громадян на строкову військову службу, роботу із сім’ями, у яких діти опинилися у складних життєвих обставинах, про проведення інвентаризації наявної містобудівної документації та розроблення нової.
Зокрема, заступник військового комісара районного військового комісаріату, начальник відділення комплектування, старший лейтенант Віктор Іванович Пустовий зупинився на питаннях осіннього призову на строкову службу до лав Збройних Сил України на виконання Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу», а голова райдержадміністрації Олег Васильович Гапіч акцентував на актуальності даного питання, на необхідності виконання поставлених перед сільськими та селищними радами завдань.
Тож сільським та селищним головам рекомендовано посилити інформаційно-роз’яснювальну роботу серед молоді району щодо виконання конституційного обов'язку громадян в частині захисту країни та популяризації служби у Збройних Силах України.
Наголошено на питаннях оповіщення, звірки облікових даних, порядку та правил проходження медичного догляду призовниками. До 18 жовтня 2018 року надати звіт про проведену роботу щодо оповіщення та виклику громадян до Криничанського райвійськкомату.
Начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації Олена Олександрівна Фролова поінформувала присутніх щодо необхідності актуалізації або розроблення містобудівної документації (генеральних планів, детальних планів та планів зонування населених пунктів) для унеможливлення відмов у погодженні проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.
Присутнім було доведено до відома, що статтею 186 прим.1 Земельного кодексу України передбачено, що проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, на якій розташовано об’єкт будівництва або планується розташування такого об’єкту, подається на погодження до структурних підрозділів районних державних адміністрацій у сфері містобудування та архітектури.
Ця ж стаття вказує, що підставою для відмови у погодженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки може бути лише невідповідність його положень вимогам законів та прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, документації із землеустрою або містобудівній документації (генеральним планам, детальним планам та планам зонування, згідно Закону України «Про регулювання містобудівної документації»).
Сільським та селищним головам рекомендовано провести інвентаризацію всієї наявної містобудівної документації (генеральних планів, детальних планів). Також в разі відсутності містобудівної документації, або якщо містобудівна документація застаріла, передбачити кошти на розроблення такої документації або її коригування.
Начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Олександр Васильович Діброва поінформував присутніх про сім'ї, де батьки зволікають з виконанням своїх безпосередніх батьківських обов’язків, а саме: родина Богуш із села Червоноіванівка.
Ухвалили: взяти на контроль соціальний супровід за родиною Богуш із села Червоноіванівка щодо дотримання законодавства стосовно захисту прав дітей, а службі у справах дітей райдержадміністрації провести систематичні рейди в кризові сім'ї з метою вивчення стану справ по виконанню батьками своїх обов’язків по вихованню дітей, звернути особливу увагу на необхідність забезпечення відповідного температурного режиму в даних сім’ях у зимовий період.


Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор