Криничанський район
www.krinich-rn.dp.gov.ua


Криничанська об’єднана територіальна громада відзначила другу річницю свого створення.
З привітальним словом до учасників урочистого зібрання звернувся перший заступник голови Криничанської райдержадміністрації Олег Петрович Карнацький, який передав теплі і щирі вітання від голови райдержадміністрації Олега Васильовича Гапіча, вручив вітальну адресу та зазначив, що День народження громади – це спільне свято тих, хто живе і трудиться в цьому краї, працює на підприємствах, в установах, організаціях, будує, ремонтує, прибирає, годує, вчить та виховує дітей, лікує хворих, залучає земляків до культурних цінностей.
Посадовець органів виконавчої влади району підкреслив, що ОТГ – це крок у майбутнє. На даний час визначено пріоритети громади на шляху розвитку, першочергові завдання, пов’язані з ремонтом доріг, вуличним освітленням, теплозбереженням в об’єктах комунальної власності, громада взяла на себе велику відповідальність за розвиток закладів охорони здоров’я, культури, медицини, за інші соціально значимі напрямки розвитку території.
Олег Петрович Карнацький побажав всім присутнім плідних успіхів, щедрої долі та подальших перемог в усіх справах і починаннях в ім’я свої громади, рідного краю, Дніпропетровщини та України!

Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації