www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 4 червня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
В Криничанській районній державній адміністрації відбулося засідання Міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення
Версія для друку Написати листа

21 лютого 2019 року в Криничанській районній державній адміністрації відбулося засідання Міжвідомчої координаційно – методичної ради з правової освіти населення. Цього дня обговорювали ряд важливих питань та планували подальше спільне проведення заходів спрямованих на підвищення правової свідомості громадян.

Начальник Криничанського бюро правової допомоги Надія Федориненко доповідала про Національний проект «Я МАЮ ПРАВО!» та про основні показники бюро правової допомоги за 2018 рік. Окремо було обговорено питання: «Булінг в школах - відповідальність перед законом булерів та педагогів» та «Право на вибір – роз’яснення прав виборців».

У зв’язку з настанням періоду подання державними службовцями електронної декларації провідний спеціаліст апарату Криничанської райдержадміністрації з питань боротьби з корупцією Наталія Леонідівна Попруга надала роз’яснення присутнім стосовно чергового етапу електронного декларування, зупинилася на поширених питаннях при роботі з Єдиним реєстром декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (Реєстр), зупинилася на рекомендаціях при роботі з Єдиним державним реєстром декларацій.

Кожну доповідь було обговорено, та прийнято відповідні рішення – загалом, вирішили максимально приділяти увагу проведенню право просвітницьких роз’яснювальних заходів як для громадян, так і для працівників державних установ та організацій, та учнів шкіл району. Було погоджено публікувати роз’яснення положень законодавства в районній газеті «Нові рубежі» та на сайті Криничанського району.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор