www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 26 квітня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Чи спалить керівник районної виконавчої влади будівлю райдержадміністрації?
Версія для друку Написати листа

Поки пан голова райдержадміністрації на оперативній нараді провадив повчання своїх підопічних про те, як треба зняти голову районної ради, життя та здоров’я людей, які працюють в адміністративному будинку районної ради та райдержадміністрації в черговий раз виявилось під загрозою. Пан керівник районної виконавчої влади розсипався в популістських фразах, зачитував цитати із газети, все як в кращих традиціях радянських політінформацій, а тим часом від пожежі відділило лише кілька хвилин.
А все чому? А тому, що райдержадміністрація заборгувала по сплаті за газ більше ніж 50 тисяч гривень. Тому і доводиться вимикати опалення. Але якщо прості працівники просто мерзнуть у своїх кабінетах, то для обігріву керівника районної виконавчої влади вмикають кондиціонер, який перевантажує систему. Яка не витримує, і внаслідок чого пожежа є не просто реальною, а до не ї залишився один крок.
Звичайно, знайти 50 тисяч гривень та сплатити заборгованість значно важче аніж налаштовувати людей на негатив. І це тоді, коли в грудні минулого року на виконання Програми підтримки органів виконавчої влади щодо впровадження державної політики у Криничанському районі з місцевого бюджету було виділено 786 тисяч гривень. І де ці кошти? На які цілі їх витратили? Явно не за прямим призначенням.
То ж питання чи спалить керівник районної виконавчої влади будівлю райдержадміністрації залишається відкритим. Адже навіщо займатись дійсно важливим питанням, краще проводити показові оперативні наради та читати на них газети…


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор