www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 24 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
В Криничанській райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань координації взаємодії суб’єктів соціального супроводу сімей (осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах
Версія для друку Написати листа

В Криничанській райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Олега Петровича Карнацького відбулося засідання комісії з питань координації взаємодії суб’єктів соціального супроводу сімей (осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах.
На засіданні комісії обговорювалися назрілі проблеми та шляхи їх вирішення стосовно сімей (осіб) з населених пунктів району, які перебувають у складних життєвих обставинах, зокрема: забезпечення поточного ремонту житлового будинку багатодітної матері Кірнєвої Н.Є. із с.Українка, чоловік з даної родини перебуває у зоні АТО; забезпечення опіки над найменшим онуком бабусі Паш Н.М., жительки с. Адамівка; допомога багатодітній матері Бейчук Н.В. із с. Світлогірське у вирішенні питання права власності на будинок; встановлення контролю за процесом соціалізації та виконанням батьківських обов’язків у багатодітній родині Яценко І.В із с.Одарівка, де є ризик вилучення дітей; сприяння вирішенню питання передачі соціальної допомоги на дітей багатодітному батькові Карабліну В.В. із с. Суворовське та встановлення контролю за дотриманням санітарно-гігієнічних норм у будинку (мати безвісти зникла з грудня 2016 року); встановлення контролю за сім’єю Лапіної В.В. із с.Малярщина, яка неналежним чином доглядає за трьома дітьми та нехтує санітарно-гігієнічними нормами у будинку.
Комісія ухвалила рішення взяти під супровід сім’ї: Кірнєвої Н.Є., Карабліна В.В., Лапіної В.В., Яценко І.В.
За висновком комісії було прийняте рішення щодо зняття із соціального супроводу сімей/осіб як таких, що подолали або мінімізували складні життєві обставини: Баутіної В.А., Куц А.В., Однорог І.С. (жителі с. Одарівка).
В цілому на засіданні комісії було наголошено на необхідність відповідних суб’єктів взаємодії району посилити контроль за організацією роботи щодо захисту сімей/осіб, що перебувають у складних життєвих обставинах.

І.Д.Одринська,
директор Криничанського районного ЦСССДМ
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор