www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 26 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
В Криничанському районному центрі зайнятості відбувся профінформаційний семінар для військовослужбовців та учасників АТО спільно з соціальними партнерами
Версія для друку Написати листа

З метою підтримки такої соціально уразливої категорії, як учасники АТО, днями в Криничанському районному центрі зайнятості відбувся профінформаційний семінар для військовослужбовців та учасників АТО спільно з соціальними партнерами.
В заході взяли участь 15 осіб, які перебувають на обліку в районному центрі зайнятості. На цей захід були запрошені перший заступник голови Криничанської райдержадміністрації Карнацький О.П. та головний спеціаліст відділу взаємодії з правоохоронними органами, цивільного захисту, оборонної, мобілізаційної роботи райдержадміністрації, куратор Центру допомоги учасникам АТО та членам їх сімей Бондаренко Н.О.
Основна мета семінару — висвітлення проблемних питань з працевлаштування цієї категорії безробітних. Заступник директора районного центру зайнятості Андросова А.В. ознайомила присутніх зі станом ринку праці в районі, детально зупинилась на характеристиці актуальних вакансій.
Учасники заходу отримали вичерпну інформацію про права та обов'язки безробітних, порядок виплати допомоги по безробіттю, послуги, які надаються службою зайнятості. Також Алла Володимирівна розповіла присутнім про участь в громадських та інших роботах тимчасового характеру, про можливість отримання одноразової виплати допомоги по безробіттю для відкриття власної справи.
Під час проведення заходу фахівець з профнавчання О.А. Півень ознайомила присутніх про можливість проходження професійного навчання з метою підвищення кваліфікації або здобуття нової професії, в тому числі в ЦПТО ДСЗ за рахунок центру зайнятості, про підтвердження неформального професійного навчання за робітничими професіями; підготовка та написання резюме; корисні веб-ресурси для пошуку роботи або розміщення резюме, поінформувала присутніх про можливість безкоштовного навчання англійській мові (онлайн) завдяки соціальному проекту “Лінгва Скілз” та надала інформацію, щодо отримання ваучерів для осіб старше 45 років для підтримання конкурентоспроможності на ринку праці.
Перший заступник голови райдержадміністрації Карнацький О.П. підняв питання щодо допомоги у працевлаштуванні даної категорії населення в разі відмови їм роботодавцями району, відповів на запитання, які виникали в ході семінару — реабілітація, придбання житла, отримання матеріальної допомоги, виділення земельних ділянок тощо.
Головний спеціаліст відділу взаємодії з правоохоронними органами цивільного захисту та мобілізації райдержадміністрації, куратор Центу допомоги учасникам АТО та членам їх сімей - Бондаренко Н.О. повідомила про співпрацю зі всіма зацікавленими структурами району, органами влади, спрямовану на розв’язання складних життєвих обставин, соціально-психологічну реабілітацію та професійну самореалізацію учасників антитерористичної операції.
Захід, який був проведений Криничанським районним центром зайнятості разом із соціальними партнерами, мав на меті скоординувати зусилля структур району щодо забезпечення гарантій соціального захисту учасників АТО та прискорення соціальної адаптації демобілізованих військовослужбовців до продуктивної зайнятості. Зустріч пройшла у формі діалогу. Учасники АТО отримали компетентні відповіді від фахівців на свої запитання.


Т.В. Стефанюк,
голова комісії з припинення
Криничанського районного центру зайнятості
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор