www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 12 серпня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
КРИНИЧАНСЬКА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЯ: Відбулася виїзна робоча нарада з питань готовності до введення в експлуатацію сучасного типового приміщення сільської лікарської амбулаторії в с. Адамівка
Версія для друку Написати листа

Під головуванням голови Криничанської райдержадміністрації Олега Васильовича Гапіча в с. Адамівка відбулася виїзна робоча нарада з питань готовності до введення в експлуатацію сучасного типового приміщення сільської лікарської амбулаторії.
Участь у нараді взяли: депутат Дніпропетровської обласної ради Сергій Васильович Кисіль, заступник голови райдержадміністрації Антоніна Іванівна Лісовець, депутат районної ради, член бюджетної комісії районної ради Юрій Анатолійович Коваль, головний лікар комунального некомерційного підприємства «Криничанський Центр ПМСД» Криничанської районної ради Тетяна Іванівна Здохленко, Адамівський сільський голова Ольга Володимирівна Литвиненко, представники будівельної організації та технічного нагляду.
В ході наради головою райдержадміністрації, депутатом обласної ради та депутатом районної ради, членом бюджетної комісії районної ради було вказано представникам будівельної організації та технічного нагляду на конкретні недоліки та зауважено, що будівництво повинно повністю відповідати діючому типовому проекту.
Приміщення даної лікарської амбулаторії зводиться на виконання Закону України «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості».
В новій амбулаторії загальної практики сімейної медицини первинну медичну допомогу отримуватимуть жителі місцевої територіальної громади.

Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор