www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 19 червня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
ПОЖЕЖА В ПОБУТІ – ТРАГІЧНІ НАСЛІДКИ: Задуматися над цим закликає відділ взаємодії з правоохоронними органами, цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи Криничанської райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

Шановні жителі Криничанського району!

Більшість пожеж виникає внаслідок чинників соціального характеру: необережне поводження з вогнем, паління, експлуатація електроприладів і пічного опалення з порушеннями правил безпеки, пустощів дітей з вогнем.
Статистика нещасних випадків свідчить, що 80% пожеж виникає у приватному секторі через замкнення електропроводки або через загоряння від обігрівачів.
Часто причинами пожежі є: зловживання алкогольними напоями, необережне поводження з вогнем, паління в ліжку у нетверезому стані.
Ускладнюють ситуацію самі господарі, облаштовуючи стіни будинків легкозаймистими дешевими матеріалами, які під час пожежі виділяють отруйний дим. Як результат, люди частіше гинуть від отруєння продуктами горіння, а не від самого полум’я.
Безвідповідальне ставлення до власної безпеки нерідко ставить під загрозу життя і здоров’я багатьох інших людей, які проживають у сусідніх квартирах, будинках. Таким чином, притягнення до відповідальності осіб, що несуть загрозу для суспільства, є чи не найдієвішим елементом захисту населення від наслідків пожеж.
Будьте пильними! Дотримуйтесь правил безпечного користування природним газом, пічним опаленням, електроприладами тощо! Подбайте про власну безпеку та безпеку інших!

І.О. Високопоясний,

начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами,
цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи
Криничанської райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор