www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 25 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
КРИНИЧАНСЬКА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЯ: Відбулася робоча нарада з питань проведення ремонтних робіт в Затишнянському ДНЗ
Версія для друку Написати листа

30 серпня 2018 року під головуванням голови Криничанської райдержадміністрації Олега Васильовича Гапіча за участю заступника голови райдержадміністрації Антоніни Іванівни Лісовець, начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Ірини Дмитрівни Одринської, начальника 65-ї ДР РЧ України у Дніпропетровській області Михайла Івановича Тарасенка, Затишнянського сільського голови Олександра Васильовича Бугая та завідувачки Затишнянського ДНЗ Світлани Миколаївни Таванець відбулася робоча нарада з питань проведення ремонтних робіт в Затишнянській дошкільній установі.
Детально обговорено робочий проект по капітальному ремонту приміщень закладу. Особлива увага приділялася питанню усунення недоліків та зауважень, викладених у приписах спеціалістами районної служби МНС.
Затишнянський сільський голова Олександр Васильович Бугай поінформував присутніх, що депутатський корпус сільської ради готовий виділити кошти на проведення ремонтних робіт в ДНЗ.
Голова райдержадміністрації Олег Васильович Гапіч підкреслив важливість контролю з боку відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації та депутатського корпусу Затишнянської сільської ради за виконанням необхідного комплексу ремонтних робіт, забезпеченням протипожежних заходів та якісним проведенням ремонту з метою створення комфортних та безпечних умов перебування вихованців в ДНЗ.

Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор