www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 25 червня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Вихованці з прийомних родин та ДБСТ Криничанщини побували на 12-му благодійному регіональному фестивалі «Мама + Я» в креатив-клубі “Бартоломео” у м. Дніпро
Версія для друку Написати листа

17 вересня 2018 року відбувся 12-й благодійний регіональний фестиваль «Мама + Я», який щороку готується силами меценатів і волонтерів на території креатив-клубу “Бартоломео” у м. Дніпро.
Сьогодні це єдине в Україні масштабне свято для дітей з дитячих будинків, шкіл-інтернатів, прийомних сімей міста та області, а також для дітей з особливими потребами, які потребують спеціальних умов для життя.
З Криничанського району на фестиваль завітали прийомні родини Котової Наталі Олексіївни, Татаріної Ірини Петрівни, дитячі будинки сімейного типу Булах Тетяни Павлівни, Черевко Олени Олександрівни та Жовтої Галини Зеновіївни.
Ця яскрава подія була наповнена приємними сюрпризами, подарунками, творчими та спортивними конкурсами, виступами на концертах, турніром з міні-футболу. На святі була присутня відома українська співачка Злата Огневич, шоумен Юрій Ткач та співак Олександр Павлик.
В рамках свята для дітей проводилися майстер-класи, розваги аніматорів, виставка дитячих робіт, всіх дітей частували солодощами та комплексними обідами.
Родини покидали фестиваль з посмішками на обличчях та зарядом позитиву до наступного року.

А.О. Столярчук,
в.о. директора Криничанського
районного ЦСССДМ


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор