www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 22 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
В Криничанському райвійськкоматі відбулася робоча нарада з питань забезпечення в районі весняного призову 2017 року до лав Збройних Сил України
Версія для друку Написати листа

15 лютого 2017 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Олега Петровича Карнацького та за участю заступника військового комісара, начальника відділення комплектування райвійськкомату, старшого лейтенанта Віктора Івановича Пустового в Криничанському райвійськкоматі відбулася робоча нарада з питань забезпечення в районі весняного призову 2017 року до лав Збройних Сил України.
Участь у нараді взяли сільські голови та голови об’єднаних громад, а також начальники військово-облікових столів сільських рад та об’єднаних громад.
Йшлося про облік громадян призовного віку в сільських радах та об’єднаних громадах, забезпечення оповіщення юнаків призовного віку, бронювання певних категорій людей згідно визначених посад та спеціальностей.
Було здійснено роз’яснення Постанови Кабінету Міністрів України від 07.12.2016 року № 921 «Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних».
На нараді наголошувалося про необхідність забезпечення взаємодії та порозуміння у кожній громаді по дотриманню законодавства у роботі з призовною молоддю.

Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор