www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 4 грудня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Відбулася традиційна зустріч ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС
Версія для друку Написати листа

За доброю традицією, щорічно ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС з територіальних громад Криничанщини збираються на свої районні урочисті зібрання 26 квітня в Міжнародний день пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф та день Чорнобильської трагедії.
Проте в поточному році карантинні заходи обмежили таку можливість. Але районна громадська організація «Союз Чорнобиль України», яку очолює її голова Юрій Пархоменко, ініціювала проведення даної зустрічі 03 липня 2020 року біля пам’ятного знаку ліквідаторам-чорнобильцям в смт Кринички.
Участь у заході взяли: перший заступник голови Криничанської райдержадміністрації Ігор Майборода, представники обласної організації «Союз Чорнобиль України» разом з головою Олегом Геращенком, депутат районної ради, начальник штабу козацького полку Віктор Мирошниченко.
Були на заході, як зазвичай, теплі, щирі слова і були нагороди. Зокрема, тут було вручено ордени «Честь та пошана» ліквідаторам пожежі у зоні відчуження в квітні 2020 року з 65-ї ДПРЧ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області, а також подарунки вдовам ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС.
По закінченню заходу присутні поклали квіти до підніжжя пам’ятного знаку із вдячністю за мужність та патріотизм всім, хто підставив у тяжку хвилину своє плече і відчув на собі справжнє пекло.
Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять тих, хто підірвав власне здоров’я чорнобильською радіацією і не дожив до сьогоднішнього дня.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор