www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 4 червня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
КРИНИЧАНСЬКА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЯ: Проведено робочу нараду з питань завершення будівництва приміщення сільської лікарської амбулаторії у с. Адамівка
Версія для друку Написати листа

За ініціативи та під головуванням голови Криничанської райдержадміністрації Олега Васильовича Гапіча проведено робочу нараду з питань завершення будівництва приміщення сільської лікарської амбулаторії у с. Адамівка.
Участь у нараді взяли: заступник голови райдержадміністрації Антоніна Іванівна Лісовець, головний лікар комунального некомерційного підприємства «Криничанський Центр ПМСД» Криничанської районної ради Тетяна Іванівна Здохленко, Адамівський сільський голова Ольга Володимирівна Литвиненко.
Йшлося про організаційні питання стосовно завершення будівельних робіт та підготовки об’єкту для здачі в експлуатацію.
Дане сучасне типове приміщення лікарської амбулаторії з житлом для сімейного лікаря зводиться на виконання Закону України «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості».
Це енергоефективна будівля, споруджена за типовим проектом і забезпечена сучасним обладнанням.
В новій амбулаторії загальної практики сімейної медицини первинну медичну допомогу отримуватимуть жителі місцевої територіальної громади.
В Дніпропетровській області на часі зводиться таких 18 амбулаторій і з них дві – в Криничанському районі.
На робочій нараді голова райдержадміністрації Олег Васильович Гапіч зазначив, що найбільшим багатством для кожної людини є здоров’я і боротьба за нього є честю та благородною справою. Тож медична реформа в Україні абсолютно актуальна і дуже важлива саме для сільського населення.

Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор