Криничанський район
www.krinich-rn.dp.gov.ua


Невдовзі на календарі з’явиться новий 2020 рік. Земляки-криничанці зустрічають його як яскраве і радісне свято, як належить людям, котрі живуть і працюють у цьому краї.
27 грудня 2019 року в Криничанській райдержадміністрації відбулася передноворічна урочиста оперативна нарада, участь у якій взяли начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники підприємств, установ та організацій району, сільські та селищні голови.
З теплими словами привітань звернулися до присутніх голова райдержадміністрації Юрій Володимирович Балюк та голова районної ради Наталя Станіславівна Кобзар, які зазначили, що у Новий рік ми входимо з новими надіями та сподіваннями та зичили щоб творча енергія кожного жителя нашого краю стала прикладом самовідданого служіння Криничанщині, Дніпропетровщині та Україні, щоб Новий 2020 рік приніс землякам мир, спокій, благополуччя, здоров’я, радість, впевненість у завтрашньому дні, успіхи та щастя.
Влучно сказані слова та концертна програма аматорів сцени районного Будинку культури гріли душу і серце кожного, хто був учасником такого незабутнього свята.