www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 25 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Вітання з Днем незалежності України, Днем Державного Прапора України та 95-ю річницею створення Криничанського району від голови Криничанської районної державної адміністрації О.В. Гапіча
Версія для друку Написати листаШановні земляки-криничанці!

З духмяним серпневим запахом українського хліба приходять у домівки наших співвітчизників великі державні свята – 27-а річниця незалежності та День Державного Прапора України.
27 років відділяють нас від подій, які стали переломними в житті кожного українця – проголошення Верховною Радою Акта про незалежність.
Криничанщина відзначає сьогодні сузір’я свят: нашому району, створеному у далекому 1923-му, у поточному році виповнюється 95! Вік зрілий і багатогранний.
Тож є гарна нагода віддати шану тим, хто творив історію району, осмислити день сьогоднішній, отримати наснагу для нових справ.
Це були по-справжньому великі роки становлення, зміцнення, злету, важких воєнних випробувань, повоєнної відбудови, творчого поступу вперед і вже у наші дні – утвердження нової, незалежної України.
Саме в такі моменти ми особливо відчуваємо в серцях любов і гордість за свою малу батьківщину, сповнюємося відчуттям єдиної родини.
Постійне прагнення до позитивних змін, до стабільного майбутнього підростаючих поколінь об’єднує жителів району: працівників сільського господарства, лікарів, педагогів, підприємців, захисників України - усіх, хто спрямовує свою працю, досвід, сили та знання на благо Криничанського району.
Піклування про створення гідних умов життя, праці та відпочинку людей, завжди було і залишається пріоритетним у розвитку нашого району.
Ми спільно вирощуємо хліб, плекаємо родючу ниву, розбудовуємо соціальну сферу, патріоти-земляки відстоюють мирне небо і незалежність на передовій, на Сході України. Ми раді, що належимо до вільної, гордої і славної української нації.
Криничанський район сільськогосподарський. На його теренах вершиться сама свята справа на землі – вирощується хліб і забезпечується продовольчий достаток.
Понад 80 % надходжень до районного бюджету поступає саме з аграрного сектору економіки. А це 34 сільгосптовариства, 8 приватних підприємств, 299 фермерських господарств, 3 кооперативи, 9 державних підприємств.
Цьогорічні жнива на теренах Криничанщини пройшли організовано, всі ланки збирального комплексу працювали чітко і злагоджено, як один механізм, і за підсумками жнив Криничанський район потрапив до першої п’ятірки по області, посівши четверту сходинку.
Важливою складовою економіки Криничанщини є підприємницький сектор. Понад 1600 суб’єктів господарської діяльності забезпечують добробут мешканців, створюють робочі місця, насичують ринок товарами та послугами, наповнюють бюджет.
Велика вдячність аграріям та підприємцям за життєстійкість, наполегливість, підтримку соціальної інфраструктури в територіальних громадах, відчутну допомогу школам, позашкільним та медичним закладам, дошкільним установам, допомогу військовослужбовцям у зоні АТО.
В районі активними темпами тривають процеси децентралізації, ініційовані Президентом України.
Успішно діють Криничанська, Аулівська та Божедарівська об’єднані територіальні громади, для розвитку яких виділяються значні кошти і впроваджується цілий ряд соціально значимих для населення проектів.
Крок за кроком наші ОТГ вибудовують нову, ефективну систему роботи, запозичену з кращого європейського досвіду, а мешканці району розуміють, що це перспектива успішного розвитку держави.
На часі за підтримки Дніпропетровської облдержадміністрації триває реконструкція Центральної площі в смт Кринички.
За ініціативи наших земляків Михайла Олексійовича Мариниченка, Анатолія Івановича Тіткіна та Петра Васильовича Матвія у березні поточного року у парковій зоні райцентру встановлено пам’ятник Великому Кобзарю Т.Г. Шевченку.
В районі ведеться активна підготовка об’єктів соціальної інфраструктури до роботи в осінньо-зимовий період.
Належну увагу приділяємо питанням енергозбереження, економії коштів.
За рахунок місцевих бюджетів сільських та селищних рад у 2018 році проводяться поточні ремонти вулиць і доріг комунальної власності.
За рахунок обласного бюджету виконано капітальні роботи доріг комунальної власності вулиць Відпочинку та Спортивної в смт Кринички, вул. Кошового в смт Божедарівка, вулиці Центральної в с. Затишне.
Досить актуальним для району є забезпечення якісною питною водою. Тож поетапно прокладаємо магістральний водогін Кринички-Затишне-Гуляйполе, щоб у перспективі від КП ДОР «Аульський водовід» питну воду отримувала значна кількість населення Криничанського району та цілий ряд закладів бюджетної сфери – фельдшерські пункти, загальноосвітні школи та дошкільні установи.
В період реформування медичної галузі завдяки спільній, налагодженій командній роботі нам вдалося в районі не лише зберегти мережу закладів охорони здоров’я, а й покращити якість обслуговування населення.
Крім того, у поточному році буде збудовано дві сучасних амбулаторії в с. Адамівка та в смт Божедарівка з житлом для медичних працівників.
Значна увага приділяється розвитку освітянської галузі району. Ми чітко розуміємо, що діти – наше майбутнє і максимально враховуємо власні статки та надходження з обласного бюджету і в першу чергу проводимо капітальні та поточні ремонти закладів освіти.
Центр надання адміністративних послуг Криничанської райдержадміністрації є одним з кращих в області, і нещодавно в рамках швейцарсько-української програми EGAP ми отримали мобільний кейс для надання державних адміністративних послуг у віддалених населених пунктах району, де немає ЦНАПу.
Добру славу Криничанщині приносять юні спортсмени – боксери, каратисти, вихованці секції вільної боротьби, які посідають почесні місця п’єдесталу на зональних, обласних, Всеукраїнських і навіть світових чемпіонатах.
Приємно, що на території району спостерігається активність громадських організацій, що дає змогу районній виконавчій владі завдяки співпраці та порозумінню з ними вирішувати важливі для району соціально-економічні питання.
В ці святкові дні наші мужні воїни на Сході України утверджують
глибоко патріотичну справу, започатковану Героями Небесної Сотні, і ми пишаємося їх сміливістю, самопожертвою та патріотизмом.
Разом з цим, ми докладаємо всіх зусиль для підвищення боєздатності наших Збройних Сил, обороноздатності держави з тим, щоб мати надійний тил. 180 земляків-криничанців проходять військову службу за контрактом.
Президент України Петро Олексійович Порошенко, обласна і районна влада роблять все необхідне, щоб у державі, області, районі був мир, щоб стабільно працювали всі установи і люди з вірою дивилися у майбутнє.
Вагому допомогу у вирішенні питань життєдіяльності нашого сільського району ми сповна отримуємо від голови Дніпропетровської облдержадміністрації Валентина Михайловича Резніченка, його першого заступника Олега Миколайовича Кужмана, голови обласної ради Гліба Олександровича Пригунова, які добре розуміють проблеми району і допомагають у вирішенні багатьох назрілих питань.
Ми вдячні за підтримку органів виконавчої влади депутатами всіх рівнів, зокрема, народним депутатом України Валентином Володимировичем Дідичем, депутатом Дніпропетровської обласної ради Сергієм Васильовичем Кисілем та громадськими активістами, які роблять багато добрих справ для Криничанського району та його жителів.
Обличчя району – це, передусім, його жителі. Саме завдяки вашим старанням, умілим рукам, натхненній праці, шановні земляки, Криничанщина живе і розвивається.
Особисто дякую всім мешканцям району, які небайдужі до його долі. І в першу чергу, представникам старшого покоління – нашим мудрим наставникам, які повсякчас є прикладом безкорисного служіння своїй малій Батьківщині.
Вітаю також нашу перспективну молодь, якій визначати долю району у майбутньому.
Нехай і надалі процвітає Криничанщина, народжуються і підростають діти, спокійно та захищено почуваються люди старшого віку!
Зичу всім землякам міцного здоров’я, родинного благополуччя, невичерпного джерела енергії, добробуту та процвітання кожній родині!
Щедрої вам долі, сил і наснаги у справах на благо розвитку Криничанщини, Дніпропетровщини та України!
Зі святом вас!
З повагою
О.В. ГАПІЧ,
голова Криничанської райдержадміністрації,
депутат районної ради
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор