www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 23 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Криничанці взяли участь в урочистостях з нагоди Дня захисника України біля ДніпроОДА
Версія для друку Написати листа

14 жовтня 2018 року у день сузір’я свят - Дня захисника України, Дня Українського козацтва та свята Покрови Пресвятої Богородиці делегація Криничанського району у складі учасників АТО та їх родин, волонтерів, членів родин загиблих та представників громадськості взяла участь в урочистостях біля ДніпроОДА.
Тут була і хвилина мовчання, і покладання квітів пам'яті, і урочиста присяга ліцеїстів на вірність Україні та її народові.
Поїздка відбулася за підтримки голови Криничанської райдержадміністрації Олега Васильовича Гапіча.
Розпочато захід панахидою за загиблими героями – захисниками України, яку провели духовенство області на чолі з Владикою Дніпровським та Криворізьким Симеоном.
Потім відбулося покладання квітів до меморіальної стели героям АТО керівництвом області, міста Дніпро, представниками силових структур та всіма небайдужими до чужого горя.
Далі відбулася урочиста присяга курсантів м.Дніпро, після чого проведено богослужіння перед іконою святої Богородиці на честь свята Покрови.
Почули присутні виступ Президента України та вирушили урочистою ходою до історичного музею імені Д. І. Яворницького, де на учасників чекав сюрприз - фестиваль «Пісні, народжені в АТО», на який прибули гості з усієї України.
Присутніх частували смачною кашею та гарячим чаєм з польової кухні. Проходила виставка бойової техніки, де було багато охочих сфотографуватися.

Наталія Бондаренко,
куратор Центру допомоги учасникам АТО
при Криничанській райдержадміністраціїВерсія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор