www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 28 вересня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Допомога по вагітності та пологах від Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області зросла на 9,6%
Версія для друку Написати листа

Упродовж першого кварталу 2020 року відділеннями управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області прийнято на оплату понад 319,3 тис. днів декретних на суму 82,6 млн гривень.

Середньоденний розмір допомоги за цей період зріс на 9,6% та склав 258,55 грн проти 235,90 грн у першому кварталі 2019 року.

Загалом у січні–березні поточного року роботодавці подали до Фонду заяви-розрахунки на фінансування допомог по вагітності та пологах для 3,22 тисяч працюючих жінок.

Нагадаємо, допомога по вагітності та пологах надається застрахованій особі у формі матеріального забезпечення, яке компенсує втрату заробітної плати (доходу) за період відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами та складає 100% середньої заробітної плати незалежно від тривалості страхового стажу.

Сума такої допомоги обчислюється шляхом множення суми середньоденної заробітної плати на кількість днів фактичного перебування у відпустці у зв’язку із вагітністю та пологами.

За основним місцем роботи зазначене матеріальне забезпечення не може бути меншим за обчислене, виходячи з мінімальної заробітної плати. Водночас, за місцем роботи за сумісництвом мінімальні гарантії щодо розміру допомоги не застосовуються.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор