www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 15 серпня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
В смт Кринички з’явиться пам’ятник учасникам АТО
Версія для друку Написати листа

На часі вже в багатьох населених пунктах України відкрито пам’ятники учасникам АТО та ООС. Є нагода зробити добру справу і в смт Кринички, де височить стела пам’яті Героїв Небесної Сотні та земляків–криничанців, загиблих у зоні АТО.
Ініціатором встановлення пам’ятника стала районна громадська організація воїнів АТО «Патріот», яку я очолюю. Ми завжди прагнемо, щоб і в мирному житті у всіх ветеранів АТО були спільні інтереси, прагнення до вдосконалення, щоб разом ми могли відстоювати тих, хто проявляє вірність Присязі, служить Україні, жертовно її захищає, хто потребує належної допомоги чи підтримки. І, зрештою, вболіваємо, щоб увічнювати героїчні вчинки тих, хто не повернувся з війни. Адже герої не вмирають, допоки пам’ять про них живе.
Повну підтримку нашої ініціативи забезпечує голова Криничанської райдержадміністрації, депутат районної ради Олег Васильович Гапіч, для якого питання соціального захисту захисників України та увічнення їх подвигів є одними з пріоритетних в роботі.
Нещодавно разом з першим заступником голови райдержадміністрації, учасником АТО Олегом Петровичем Карнацьким рада атовців нашої громадської організації побувала у робочій майстерні відомого скульптора, члена Спілки художників України, народного художника України Володимира Павловича Небоженка у м. Дніпро. Саме він є автором нового пам’ятника Т.Г. Шевченку у Центральному парку смт Кринички.
Запропонована скульптурна композиція уособлює образ ангела, який хранить наших воїнів-захисників, кращих синів України. Поряд на меморіальній плиті будуть викарбувані імена всіх земляків-криничанців, хто схилили голови, відстоюючи державний суверенітет та територіальну цілісність України.
Цей пам’ятник має уособлювати пекучий біль батьків, дружин, дітей. які не дочекалися своїх рідних з війни, та постійне нагадувати про те, що ми не можемо дивитися вперед, у майбутнє, забуваючи при цьому чи нехтуючи героїчним минулим.

Телефон, за яким можна висловити власні пропозиції з приводу встановлення даного пам’ятника: 0965352098

Сергій Іщенко,
голова Криничанської районної громадської
організації воїнів АТО
Про цей сайт | Запитання | Адміністратор