www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 21 травня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
КРИНИЧАНСЬКА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЯ: Проведено нараду із сільськими та селищними головами
Версія для друку Написати листа

В Криничанській райдержадміністрації під головуванням голови райдержадміністрації Олега Васильовича Гапіча та за участю першого заступника голови райдержадміністрації Олега Петровича Карнацького проведено нараду із сільськими, селищними головами, де розглянуто ряд актуальних питань.
Голова райдержадміністрації поінформував присутніх про події, які на часі відбуваються в державі в зв’язку з російською агресією в Азовському морі та закликав керівників органів місцевого самоврядування до єдності, взаємопорозуміння, дотримання вимог чинного законодавства щодо сталої роботи району, функціонування відповідних закладів, збереження громадського порядку та спокою, а також зауважив, що в разі виникнення проявів антидержавницьких дій необхідно терміново інформувати відповідні органи. Районна виконавча влада готова до виконання рішень Верховної Ради України та Президента України стосовно поточної ситуації в державі.
На нараді йшлося про готовність суб’єктів господарювання до роботи в зимовий період, хід опалювального сезону, призов громадян на строкову військову службу, роботу із сім’ями, у яких діти опинилися у складних життєвих обставинах, та інше.
Начальник служби у справах дітей райдержадміністрація Олександр Васильович Діброва наголосив на тому, що в зимовий період опікунські ради при сільських та селищних радах повинні посилити увагу до кризових сімей з метою запобігання бездоглядності дітей, забезпечення належного температурного режиму в помешканнях.
Зазначалося, що хороша співпраця служби у справах дітей райдержадміністрації склалася з опікунськими радами Преображенської, Затишнянської та Биківської сільських рад, є в даних питаннях порозуміння із самими керівниками органів місцевого самоврядування в даних громадах.
Було зауважено сільським та селищним головам про необхідність надання документації у повному обсязі для вилучення з родин дітей, які потребують пильної уваги з боку держави.
Перший заступник голови райдержадміністрації Олег Петрович Карнацький зупинився на питаннях осіннього призову на строкову службу до лав Збройних Сил України на виконання Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу», а голова райдержадміністрації Олег Васильович Гапіч акцентував на актуальності даного питання, на необхідності виконання поставлених перед сільськими та селищними радами завдань.
Тож сільським та селищним головам рекомендовано посилити інформаційно-роз’яснювальну роботу серед молоді району щодо виконання конституційного обов'язку громадян в частині захисту країни та популяризації служби у Збройних Силах України. Наголошено на питаннях оповіщення, звірки облікових даних, порядку та правил проходження медичного догляду призовниками.
Заступник начальника сектору превенції Криничанського відділення поліції Кам'янського ВП ГУ НП України в Дніпропетровській області, капітан поліції Дмитро Олександрович Крюков зупинився на питаннях співпраці правоохоронних органів з районним військовим комісаріатом та сільськими і селищними головами в питаннях призову громадян на строкову військову службу.
Головний лікар КЗОЗ «Криничанський центр ПМСД» Тетяна Іванівна Здохленко довела до відома присутніх назрілі питання стосовно оптимізації робочих місць в ФП та медамбулаторіях району.
Голова райдержадміністрації Олег Васильович Гапіч рекомендував сільським та селищним головам закласти в бюджет на 2019 рік кошти для забезпечення відеоспостереження з метою запобігання правопорушенням та підтримки громадського спокою.
Також керівник органів виконавчої влади району акцентував увагу присутніх на необхідність готовності до розчистки доріг в умовах снігових заметів із залученням агроформувань району та одноосібників, щоб були забезпечені умови для підвозу школярів та продуктів у заклади освіти, товарів першої необхідності в магазини тощо.
Було зазначено, що діє районний штаб з питань забезпечення якісної підготовки та сталої роботи об’єктів життєзабезпечення в осінньо-зимовий період 2018-2019р.р., який має на меті тримати на контролі всі питання стосовно забезпечення умов для належної діяльності об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери району в осінньо-зимовий період.
Підсумовуючи нараду, голова райдержадміністрації підкреслив, що всі порушені питання є актуальними для району, необхідна співпраця сільських та селищних голів зі структурними підрозділами райдержадміністрації, щоб координувати наявні зусилля для забезпечення належного рівня життєдіяльності району та підтримання правопорядку і злагоди.


Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністраціїВерсія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор