www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 24 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Звернення до колишніх воїнів-афганців та учасників бойових дій на територіях інших держав від голови Криничанської райдержадміністрації О.В. Гапіча з нагоди 28-ї річниці виведення військ з Демократичної Республіки Афганістан
Версія для друку Написати листа


Шановні учасники бойових дій на територіях інших держав!

  Історичні катаклізми ХХ століття, пов’язані з воєнними конфліктами в різних куточках планети, не обминули Україну. Війни точилися далеко за її межами, але кров у них проливали наші громадяни, несучи народам миротворчу місію.
  Угорщина, країни близького і далекого сходу, Африканського континенту, Куба, Чехословаччина, Югославія, Ліван, Ірак і найболючіша наша рана – Афганістан, війна в якому розтягнулася на довгі майже десять років.
  День 15 лютого – це не тільки данина пам’яті загиблим, але і вираз глибокої вдячності всім, хто повернувся додому, хто чесно і мужньо виконав свій військовий і громадянський обов’язок. Виявлені вами стійкість і мужність – кращий приклад служіння Батьківщині.
  Прийміть мої щирі вітання цього дня. Ви – взірець справжнього патріотизму для кожної чесної людини і свідомого громадянина, наочне свідчення єдності всіх поколінь нашого народу.
  У день виведення радянських військ з Демократичної Республіки Афганістан ми згадуємо всіх, хто віддав своє життя у визвольних війнах на чужині.
  Ми схиляємо голови перед їхньою світлою пам’яттю. Будучи взірцем військової доблесті та героїзму, вони вічно будуть жити в серцях нинішніх і майбутніх поколінь.
  Всім колишнім воїнам-афганцям та учасникам бойових дій на територіях інших держав бажаю мирного неба, міцного здоров’я, оптимізму, натхнення, здійснення всіх заповітних планів та задумів.
  Низький уклін батькам і матерям, які виховали синів-героїв!
  О.В. ГАПІЧ,
  голова Криничанської райдержадміністрації
  Версія для друку Написати листа

  Про цей сайт | Запитання | Адміністратор