www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 16 червня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Вітання з Новим 2019 роком від голови Криничанської районної державної адміністрації Олега Васильовича Гапіча
Версія для друку Написати листаШановні земляки-криничанці!

Прийміть щирі і сердечні вітання з Новим 2019 роком.
Рік, що минає, залишає вагому сторінку в історії нашого краю, в біографії кожного жителя Криничанщини. Спільні зусилля органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, базових підприємств та господарств, підприємців та громад району принесли нові здобутки та звершення, досягнення та успіхи.
Хочу висловити вам слова особливої вдячності та шани за працьовитість і оптимізм, за розуміння, за все, що ми зуміли зробити разом.
Вже напрацьовано певний досвід роботи в Криничанській, Божедарівській та Аульській об’єднаних територіальних громадах і є позитивні результати для району в цілому.
Наші земляки-криничанці по праву підтримують курс на децентралізацію в державі, проведення економічних реформ.
Значна увага в районі приділяється стабільній роботі закладів освіти, культури, охорони здоров’я, розвитку фізкультури та спорту, підтримці сімей, дітей та молоді, розвитку сімейних форм виховання.
В центрі уваги у нас завжди пільгові категорії населення, питання розвитку соціальної сфери.
Концентруємо увагу на розвитку малого та середнього бізнесу, забезпеченні торгівельного та побутового обслуговування населення, надаємо адміністративні послуги.
І, звичайно, допомагаємо воїнам АТО, і підтримуємо волонтерську діяльність, і вшановуємо пам’ять тих, хто віддав своє життя за мирне небо над Україною.
В більшості галузей господарського комплексу району переважають тенденції економічного і соціального зростання.
Середньомісячна заробітна плата штатного працівника у ІІІ кварталі 2018 року становила 7006 грн.
Заборгованість із виплати заробітної плати відсутня. Субсидія призначена на суму 49,9 млн. грн.
Попереду нас чекають зміни на краще, тож нехай радість Нового року дасть усім нам наснагу успішно продовжити розпочаті добрі справи, а підтримку та порозуміння у вирішенні назрілих питань життєдіяльності Криничанщини отримуємо від обласної державної адміністрації та її голови Валентина Михайловича Резніченка, обласної ради та її голови Гліба Олександровича Пригунова.
Відчутна вагома допомога району з боку першого заступника голови облдержадміністрації, депутата обласної ради Олега Миколайовича Кужмана, який постійно опікується проблемами району, долучається до проведення масових районних заходів.
Сприяють у вирішенні стратегічних питань життєдіяльності району народний депутат України Валентин Володимирович Дідич та депутат обласної ради від БПП «Солідарність» Сергій Васильович Кисіль.
Нехай наступний рік стане для вас роком здійснення всіх планів, намірів і побажань, принесе спокій, радість нових здобутків у праці, впевненість у завтрашньому дні!
Зичу великого земного щастя, злагоди, добробуту, здоров’я і любові вам та вашим родинам, удачі та успіхів у всіх справах заради зміцнення Криничанщини, Дніпропетровщини та України.
З наступаючим Новим 2019 роком!

З повагою
О.В. ГАПІЧ,
голова Криничанської райдержадміністрації,
депутат районної ради

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор