www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 26 квітня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Аульська СЗШ Криничанського району отримала в подарунок від Криничанської райдержадміністрації проектор та ноутбук до інтерактивної дошки
Версія для друку Написати листа

Все частіше в навчальних закладах можна почути термін «Інтерактивна дошка» і навіть «Мультимедійна дошка». Дедалі більше й більше учнів та викладачів зі щирим захопленням оглядають це «чудо техніки», яке являє собою периферійний пристрій комп’ютера та виконує роль додаткового комп’ютерного монітора. Її поверхня має достатні розміри — для зручності в роботі з аудиторією.
У червні минулого року інтерактивну дошку подарував школі депутат Дніпропетровської обласної ради від БПП «СОЛІДАРНІСТЬ» Сергій Васильович Кисіль, а сьогодні, 04.04.2017 року, голова Криничанської райдержадміністрації Олег Васильович Гапіч завітав до Аульської СЗШ з довгоочікуваними подарунками – проектором та ноутбуком до цієї дошки, придбаними за бюджетні кошти.
Разом з ним гостями школи були радник голови райдержадміністрації Олександр Володимирович Корень та Аульський селищний голова Ігор Миколайович Драка.
«Чудо техніки» - інтерактивна дошка дозволить педагогам Аульської середньої загальноосвітньої школи зробити навчально-виховний процес більш яскравим, наочним, динамічним.
Спеціальне програмне забезпечення дозволить працювати з текстами та об'єктами, аудіо – та відеоматеріалами, Internet-ресурсами, робити записи від руки прямо на відкритих документах і зберігати інформацію.
Інтерактивна дошка надасть унікальні можливості для роботи і творчості вчителів та учнів.
Районні семінари педагогів на базі даної школи та відкриті навчально-виховні заходи в стінах закладу отримають новий поштовх для новизни та креативності.

Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор