www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 4 червня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
На Криничанщині відзначили День Героїв Небесної Сотні
Версія для друку Написати листа

20 лютого 2019 року в смт Кринички біля стели Героїв Небесної Сотні та земляків-криничанців, загиблих у зоні АТО, відбувся районний захід з нагоди відзначення Дня Героїв Небесної Сотні.
Участь у заході разом представниками трудових колективів райцентру та громадськістю взяло керівництво Криничанської райдержадміністрації та районної ради.

Присутні у скорботі схилили голови перед пам’яттю людей різного віку, яких було вбито у мирний, цивілізований час ХХІ століття. Згадали Героїв Небесної Сотні, загиблих під час Революції Гідності 2014-ого року в сутичках зі спецназом і «тітушками» в урядовому кварталі Києва та на вул. Інститутській.
Ця подія сколихнула увесь світ. Люди висвітлюють свої почуття через картини, пісні, вірші. Наш святий обов’язок – зробити все, щоб такі події більше ніколи не повторились, щоб герої не відправлялися на небеса передчасно, а жили і трудились на радість рідним та близьким, мирно і щасливо.
Заможною, цивілізованою європейською державою має стати нова Україна, про яку мріяли загиблі герої і за яку вони віддали своє життя.
Хвилиною мовчання учасники заходу пом’янули всіх, хто під кулі снайперів і спалахи вогню відстоював європейський вибір та краще майбутнє України.
Представники влади і громадськість поклали квіти до стели пам’яті Героям Небесної Сотні та землякам-криничанцям, загиблим у зоні АТО, де Благочинний Криничанського району, настоятель Єдиної Української Автокефальної Православної Церкви ієрей Віталій Савко провів Панахиду за загиблими Героями Небесної Сотні та новітніми героями, які загинули в гарячих точках на сході України, відстоюючи державний суверенітет і територіальну цілісність.
Люди щоденно підходять до цього святого у райцентрі місця, розглядають фото тих, хто віддав своє життя за мирне небо над Україною, та віддають данину шани їх пам’яті.
Герої не вмирають. Всі вони залишаються в нашій пам’яті, стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.

Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністраціїВерсія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор