www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 16 червня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Семінар з головними бухгалтерами бюджетних установ району
Версія для друку Написати листа

11 грудня 2018 року в залі засідань райдержадміністрації відбувся семінар-нарада з головними бухгалтерами бюджетних установ, розташованих на території району.

Зі вступним словом на семінарі виступила заступник голови Криничанської райдержадміністрації Лісовець Антоніна Іванівна.

Основними питаннями на порядку денному були: завершення бюджетного 2018 року; початок бюджетного 2019 року; підготовка до надання річного звіту за 2018 рік.

Останній місяць року, а на рахунках розпорядників/одержувачів коштів ще залишились кошти, які необхідно використати згідно законодавства. Майборода Л.А. звернула увагу розпорядників бюджетних коштів про невикористані кошти субвенції на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, передбачених постановою КМУ від 06.02.2012 №106 (зі змінами). Станом на 1 грудня 2018 року не в повному обсязі використані кошти субвенції по закладами районного бюджету, виконкомами Аулівської, Божедарівської та Криничанської ОТГ.

Відповідно до Плану дій щодо переведення місцевих бюджетів пілотних областей на централізовану модель здійснення видатків розпорядників та одержувачів бюджетних коштів місцевих бюджетів з 1 січня 2019 року було відкрито рахунки розпорядникам/одержувачам бюджетних коштів, які застосовували в роботі програмно-цільовий метод. Нові рахунки доведені до організацій. З питань відкриття/закриття рахунків виступила Мариненко Т.М.

Заступник начальника управління Буркацька О.М. зупинилась на питаннях надання річної звітності, та на врахування в роботі недоліків виявлених при надання звітності за 9 місяців поточного року.

Наголошувалось на впровадженні системи дистанційного обслуговування клієнтів казначейства.

Начальник управління Державної казначейської служби України у Криничанському районі І.ЮРЕВИЧ
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор