www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 24 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Оперативну нараду проведено з керівниками структурних підрозділів Криничанської райдержадміністрації та установ району
Версія для друку Написати листа

27 лютого 2017 року під головуванням першого заступника голови Криничанської райдержадміністрації Олега Петровича Карнацького проведено оперативну нараду за участю начальників управлінь та відділів райдержадміністрації, керівників підприємств, установ та організацій району.
На оперативній нараді йшлося про виконання бюджету району, стан справ у навчальних закладах району (харчування, підвезення, проведення тендерних процедур), стан криміногенної ситуації в районі та інше.
З кожного розглянутого питання дано відповідні доручення.
Зокрема, начальнику фінансового управління райдержадміністрації Тетяні Миколаївні Радчук доручено тримати на контролі заходи по забезпеченню планових бюджетних показників, щоб район функціонував без обмежень та перебоїв.
Начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Ганна Вікторівна Манко поінформувала присутніх, що в усіх загальноосвітніх школах району, як і належить, триває навчально-виховний процес, навчальні заклади опалюються, гарячим харчуванням школярі забезпечені, підвіз здійснюється. Їй дано доручення в подальшому тримати дані питання на контролі, щоб учні загальноосвітніх шкіл району мали належні умови для здобуття якісної освіти.
Заступнику начальника сектору патрульної поліції Криничанського відділення поліції Кам'янського ВП ГУНП в Дніпропетровській області Віктору Володимировичу Мирошниченеку доручено в тримати на контролі питання криміногенної ситуації в районі, забезпечити своєчасне реагування на можливі факти правопорушень, зокрема, відстежувати можливі випадки вирубування лісосмуг та реалізації наркотичних засобів.
Головному спеціалісту Управління Держпродспоживслужби у Криничанському районі Юрію Васильовичу Білоусу доручено постійно моніторити ситуацію з метою унеможливлення проникнення збудника африканської чуми свиней на територію району та впроваджувати комплекс відповідних протиепізоотичних заходів, спрямованих на недопущення розповсюдження даної вірусної хвороби серед свинопоголів’я на підприємствах та в приватному секторі, а також тримати на контролі заходи по унеможливленню виникнення стихійних сміттєзвалищ у населених пунктах району та поза їх межами.
На оперативній нараді начальнику служби у справах дітей райдержадміністрації Олександру Васильовичу Діброві доручено спільно з
Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводити систематичні рейди в кризові сім'ї з метою вивчення стану справ по виконанню батьками своїх обов’язків по вихованню дітей.
Головному лікарю КЗОЗ «Криничанський центр ПМСД» Тетяні Іванівні Здохленко дано доручення тримати на постійному контролі ситуацію по забезпеченню лікарськими засобами представників пільгових категорій, а також звернути увагу на потреби демобілізованих учасників АТО в отриманні медичних послуг.
Підсумовуючи оперативну нараду, Олег Петрович Карнацький наголосив, що на першому плані у кожного керівника підприємства, установи чи організації району повинні бути люди та задоволення їх потреб задля покращення добробуту земляків-криничанців.

Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор