www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 10 грудня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Оперативну нараду проведено з керівниками структурних підрозділів Криничанської райдержадміністрації та установ району
Версія для друку Написати листа

17 жовтня 2017 року під головуванням голови Криничанської райдержадміністрації Олега Васильовича Гапіча проведено оперативну нараду за участю начальників управлінь та відділів райдержадміністрації, районної ради, керівників підприємств, установ та організацій району.
На оперативній нараді йшлося про виконання бюджету району, стан криміногенної ситуації в районі, приведення у належний стан доріг місцевого значення, роботу з сім’ями, які опинилися у складних життєвих обставинах, хід осінньо-польових робіт в агроформуваннях району та інше.
На початку оперативної наради Олег Васильович Гапіч поінформував присутніх про особисту поїздку (з метою доставки гуманітарного вантажу бійцям) у зону АТО разом з депутатом Дніпропетровської обласної ради від БПП «СОЛІДАРНІСТЬ» Сергієм Васильовичем Кисілем, подякував керівникам об’єднаних територіальних громад, державним службовцям райдержадміністрації, керівникам установ району, всім, хто долучився до збору продовольства та засобів особистої гігієни для захисників України, а також вручив державні Прапори України з подяками, побажаннями та підписами захисників України секретарю Криничанської селищної ради Наталії Володимирівні Ревуті та Аульському селищному голові Ігорю Миколайовичу Драці.
З кожного розглянутого на оперативній нараді питання дано відповідні доручення.
Зокрема, начальнику фінансового управління райдержадміністрації Тетяні Миколаївні Радчук доручено тримати на постійному контролі заходи по забезпеченню планових бюджетних показників.
Виконуючому обов’язки заступника начальника Криничанського відділення поліції Кам'янського ВП ГУ НП України в Дніпропетровській області Віктору Володимировичу Мирошниченку доручено в подальшому тримати на контролі питання криміногенної ситуації в районі, забезпечити своєчасне реагування на наявні факти правопорушень та інформування районної державної адміністрації про дані випадки.
Начальнику відділення офіцерів запасу і кадрів районного військового комісаріату, майору Володимиру Олексійовичу Завгородньому дано доручення тримати на контролі питання осіннього призову на строкову службу до лав Збройних Сил України на виконання Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу».
Начальнику відділу взаємодії з правоохоронними органами, цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи райдержадміністрації Ігорю Олександровичу Високопоясному та начальнику відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації Олені Олександрівні Фроловій доручено тримати на контролі питання підготовки снігоприбиральної техніки для роботи на автошляхах району у зимовий період 2017-2018 р.р.
Головному спеціалісту Управління Держпродспоживслужби у Криничанському районі Юрію Васильовичу Білоусу доручено тримати на контролі заходи, спрямовані на покращення екологічної ситуації в населених пунктах району.
Начальнику служби у справах дітей райдержадміністрації Олександру Васильовичу Діброві доручено забезпечити дієвий контроль за сім’ями, у яких діти опинилися у складних життєвих обставинах, з метою покращення умов для їх фізичного та гармонійного розвитку.
Раднику голови райдержадміністрації з аграрних питань Віктору Васильовичу Стрельцову поставлено завдання тримати на постійному контролі забезпечення комплексу осінньо-польових робіт у визначені терміни та підведення підсумків сільськогосподарського року напередодні Дня працівників сільського господарства з метою визначення та заохочення кращих.
На оперативній нараді голова райдержадміністрації звернув особливу увагу керівників підприємств, установ та організацій району на питання забезпечення вчасного початку опалювального сезону, зокрема, в закладах освіти та охорони здоров’я.
В ході оперативної наради голова райдержадміністрації Олег Васильович Гапіч проаналізував хід виконання доручень, наданих на попередніх нарадах, з метою доведення розпочатих справ до логічного завершення та забезпечення належного рівня життєдіяльності району.

Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор