www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 21 травня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
День відкритих дверей проведено у відділі надання соціальних послуг в Криничанському районі Кам'янського міського центру зайнятості для учнів 10,11 класів КЗ "Криничанської СЗШ I-III ступенів №1"
Версія для друку Написати листа

05 грудня 2018 року у відділі надання соціальних послуг в Криничанському районі Кам'янського міського центру зайнятості відбувся День відкритих дверей ЦЗ для учнівської молоді.
Основна мета заходу — ознайомлення молоді з послугами, які надає служба зайнятості, станом ринку праці району, професіями та спеціальностями, що користуються попитом та фoрмування знань прo oсoбливoсті діяльнoсті служби зайнятoсті.
Цього дня до нас завітали 45 учнів 10 та 11 класів КЗ "Криничанської СЗШ I-III ступенів № 1" на чолі з директором школи Бородай Валентиною Дмитрівною, її заступником з виховної роботи Савченко Оленою Миколаївною та начальником відділу освіти, культури та спорту виконавчого комітету Криничанської селищної ради Манко Ганною Вікторівною.
Під час екскурсії, яку провела фахівець з профорієнтації Баско Наталія Анатоліївна, присутні ознайомилися з роботою відділу, розміщенням функціонально-просторових секторів та їх призначенням, послугами, які надаються службою зайнятості особам, які шукають роботу, про стан ринку праці, про особливості працевлаштування молоді у сучасних умовах тощо. Також учні мали можливість переглянути папки з описом професій, паспортами підприємств, ознайомилися з роботою фахівців та особисто поспілкувалися з працівниками, а саме побачили на власні очі технологічний процес обслуговування населення у центрі зайнятості.
Особлива увага була приділена послугам служби зайнятості для школярів. Найбільш учнів зацікавила інформація про можливість пройти в центрі зайнятості профдіагностичне обстеження з метою допомоги у виборі професії. Провідний фахівець з профорієнтації Коршунова Юлія Анатоліївна розповіла про можливість надання послуг з профорієнтації у дистанційному режимі для вибору професії, детально ознайомила з "Платформою ДСЗ з профорієнтації та розвитку кар'єри": "Завдяки "Платформі ДСЗ з профорієнтації та розвитку кар'єри" ви можете безкоштовно продіагностувати власні схильності, здібності, краще зрозуміти професійні інтереси".
Даним заходом школярі були задоволені та отримали позитивні враження від побаченого і почутого. По завершенню заходу переглянули анімаційні відеоролики профорієнтаційного спрямування. На згадку про візит були зроблені фото.

Н.А. Баско,
провідний фахівець з профорієнтації сектору активної
підтримки безробітних відділу надання соціальних послуг
в Криничанському районі
Кам'янського міського центру зайнятостіВерсія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор