www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 4 червня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
КРИНИЧАНСЬКА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЯ: В переддень Дня Конституції України в смт Кринички відбулося покладання квітів до стели Героям Небесної Сотні та землякам-криничанцям, загиблим у зоні АТО
Версія для друку Написати листа
27 червня 2019 року, в переддень Дня Конституції України, в смт Кринички відбулося покладання квітів до стели Героям Небесної Сотні та землякам-криничанцям, загиблим у зоні АТО.

Участь у заході взяли: перший заступник голови Криничанської райдержадміністрації Олег Петрович Карнацький, працівники райдержадміністрації, учасники АТО.
Присутні у скорботі схилили голови перед пам’яттю людей різного віку, яких було вбито у мирний, цивілізований час ХХІ століття. Згадали Героїв Небесної Сотні, загиблих під час Революції Гідності 2014-ого року в сутичках зі спецназом і «тітушками» в урядовому кварталі Києва та на вул. Інститутській.
Наш святий обов’язок – зробити все, щоб такі події більше ніколи не повторились, щоб герої не відправлялися на небеса передчасно, а жили і трудились на радість рідним та близьким, мирно і щасливо.
Заможною, цивілізованою європейською державою має стати нова Україна, про яку мріяли загиблі герої і за яку вони віддали своє життя.
При виконанні військового обов’язку у зоні АТО з Криничанщини загинули відважні бійці: Володимир Варфоломєєв, Сергій Ковальчук, Іван Курята, Микола Кузьма, Олександр Піскіжов, Олег Литовченко, Дмитро Акімов, Андрій Ткач, Віктор Росторопша, Сергій Бартиш, Андрій Павленко, Артем Санжаровець.
Ще ряд учасників АТО в силу різних обставин передчасно пішли з життя.
Учасники покладання квітів хвилиною мовчання вшанували всіх: хто під кулі снайперів і спалахи вогню стояв за європейський вибір та краще майбутнє України, хто загинув, відстоюючи державний суверенітет та територіальну цілісність на сході України.
Безмежна їм вдячність нинішніх і прийдешніх поколінь!
В ці святкові дні наші мужні воїни на Сході України продовжують утверджувати глибоко патріотичну справу, започатковану Героями Небесної Сотні, і ми пишаємося їх сміливістю, самопожертвою й патріотизмом.
Разом з тим, докладаємо всіх зусиль для підвищення боєздатності наших Збройних Сил, обороноздатності держави, щоб мати надійний тил. На часі ряд земляків-криничанців проходять військову службу за контрактом.
В Україні робиться все необхідне для того, щоб був мир, стабільно працювали установи і люди з вірою дивилися у майбутнє.

Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор