Криничанський район
www.krinich-rn.dp.gov.ua


02 серпня 2018 року в Криничанському районному центрі зайнятості відбувся семінар з орієнтації безробітних громадян на військову службу в Збройних Силах України. Мета заходу – проінформувати зареєстрованих безробітних про умови укомплектування Збройних Сил України військовослужбовцями для проходження служби за контрактом. У заході взяв участь старший лейтенант начальник відділення комплектування Криничанського районного військового комісаріату Віктор Пустовий.
Відкриваючи захід, Юлія Коршунова, провідний фахівець з профорієнтації відділу надання соціальних послуг районного центру зайнятості, поінформувала присутніх про стан місцевого ринку праці, соціальні послуги, що надає служба зайнятості у напрямку сприяння зайнятості населення. Важливий акцент фахівець зробила на службі в Збройних Силах України за контрактом.
“Військова служба в Україні – це особливий вид державної служби, – розпочав свій виступ представник військового комісаріату. – вона полягає у відповідальній професійній діяльності, придатних до неї за станом здоров’я і віком громадян. Сьогодні державна політика у даній сфері суттєво підвищує конкурентоздатність військової служби на ринку праці”.
Також Віктор Іванович ознайомив учасників семінару з умовами проходження служби за контрактом та потребою військових формувань у кадрах. Військовослужбовець детально зупинився на посадах рядового, сержантського та старшинського. Поінформував, що найзатребуванішими є механіки, водії, медичні працівники, кухарі та ін.
“Бути контрактником сьогодні – дуже нелегкий та відповідальний, але шанований у суспільстві вибір. Він може сприяти самореалізації людини і повністю змінити її життя”, – зазначила профконсультант ЦЗ.
Старший лейтенант відділення комплектування районного військового комісаріату наголосив на тому, що на сьогоднішній день створена і постійно вдосконалюється гнучка система соціального захисту військовослужбовців-контрактників. Держава гарантує їм грошове забезпечення, яке визначається займаною посадою, військовим званням, кваліфікацією, терміном та умовами проходження військової служби, перспективами кар'єрного росту. Без сумніву, основною перевагою контрактної служби є те, що людина свідомо робить вибір свого майбутнього, вносить свій посильний внесок у захист Вітчизни.
Подібні заходи, за участю представників Криничанського районного військового комісаріату проводяться в центрі зайнятості щомісячно. Учасники семінару отримали від фахівців військкомату вичерпні відповіді на численні запитання, зокрема, щодо матеріального, пенсійного забезпечення та соціального захисту військовослужбовців. А тих громадян, яких зацікавила служба в Збройних Силах України за контрактом, запросили відвідати комісаріат для більш детальної розмови щодо працевлаштування.

Т.В. Стефанюк,
голова комісії з припинення
Криничанського районного центру зайнятості