www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 4 червня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Юстиція відкрита для людей!
Версія для друку Написати листа

В рамках загальнонаціонального правопросвітницького проєкту «Я МАЮ ПРАВО!» стартувала нова інформаційна кампанія «Чесна платіжка», метою якої є запровадження державного регулювання цін/тарифів на послуги з постачання теплової енергії і гарячої води на опалювальний сезон 2019/2020 року.
Головне територіальне управління юстиції у Дніпропетровській області запрошує на зустріч з обговорення теми: «Комунальні послуги: як не платити більше?».
Під час заходу Ви дізнаєтеся:
1. Чому було прийняте рішення про граничні ціни/тарифи на послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води для населення міст обласного значення та м. Києва?
2. Який розмір нових тарифів на послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води та коли вони вступають в дію?
3. Скільки зможете зекономити після застосування нових тарифів?
4. Чи треба переоформлювати субсидію?
5. Алгоритм дій, якщо постачальник надіслав платіжку, в якій зазначений тариф, який перевищує граничні ціни/тарифи на послуги з постачання теплової енергії і послуги з постачання гарячої води?
Участь у заході безкоштовна. Захід відбудеться 18 липня 2019 року о 15:00 в Центрі правової освіти, який розташований на базі Університету митної справи та фінансів, вул. Володимира Вернадського, 2/4, 2 поверх, аудиторія 221.
З усіх питань організаційного характеру, контактна особа: Зірніченко Анастасія Миколаївна, головний спеціаліст відділу правової освіти Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти, тел.: 068 056 56 71.

Чекаємо на Вас!

#ЧеснаПлатіжка
З повагою,відділ правової освіти Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області_____________________________________Юстиція відкрита для людей!
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор