Криничанський район
www.krinich-rn.dp.gov.ua


В смт Кринички на базі Центру учнівської молоді діє спортивний клуб «Фортуна», де юних каратистів тренує досвідчений тренер Андрій Павлович Савченко. Вихованці клубу беруть участь у різноманітних змаганнях на теренах області, у Всеукраїнських, європейських та міжнародних чемпіонатах.
Нещодавно наша команда забезпечила успішні виступи у Кубку України в м. Вінниця та в 10-му Кубку Чемпіонів Карате WUKF, який відбувся у м. Клуж-Напока в Румунії.
Зокрема, в Румунії завдяки спортивним талантам та наполегливості юних каратистів, Федерація Джундокан України показала один з найвищих результатів, посівши 3 загальне місце серед 85 федерацій-учасниць турніру, та здобувши 8 золотих, 5 срібних та 7 бронзових медалей. Загалом у турнірі взяли участь понад 1000 атлетів з 18 країн.
З перемогами привітали каратистів голова Криничанської райдержадміністрації Юрій Володимирович Балюк, Криничанський селищний голова Ігор Федорович Лісовий та начальник відділу освіти виконавчого комітету селищної ради Ганна Вікторівна Манко, отаман та начальник штабу Криничанського козацького Полку Анатолій Іванович Тіткін та Віктор Іванович Мирошниченко, ветеран органів внутрішніх справ Олександр Володимирович Корень, Благочинний Криничанського району, настоятель Єдиної Української Автокефальної Православної Церкви ієрей Віталій Савко.
У своєму виступі голова райдержадміністрації Юрій Володимирович Балюк відзначив єдність органів влади та громадськості в районі у забезпеченні справжньої турботи про розвиток фізкультури і спорту, формування сильного, здорового юного покоління. Тож подякував всім, хто докладає максимум зусиль до популяризації спортивно-масової роботи серед школярів та учнівської молоді, хто готує справжніх чемпіонів, які примножують спортивну славу Криничанщини, і запевнив, що особисто всіляко сприятиме цим добрим справам.
Він вручив грамоти голови райдержадміністрації переможцям останніх Кубків Чемпіонів Карате, а також тренеру клубу «Фортуна» Андрію Павловичу Савченку за відданість справі, цілеспрямованість та наполегливість у досягненні високих результатів їх вихованцями у змаганнях різних рівнів.
Юні спортсмени та тренер секції вільної (спортивної) боротьби Андрій Володимирович Марченко були відзначені також Криничанським селищним головою Ігорем Федоровичем Лісовим та отаманом і начальником штабу Криничанського козацького Полку Анатолієм Івановичем Тіткіним та Віктором Івановичем Мирошниченком.
Дійсно, кращі спортивні традиції у Криничанському районі зберігаються та примножуються, а спорт – це насправді активний спосіб життя, самовдосконалення, довголіття.
Тож нехай міцне здоров’я, бадьорість духу, спортивне довголіття, нові блискавичні перемоги у подальших змаганнях супроводжують всіх, хто поповнює скарбничку вагомих спортивних справ Криничанщини!