www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 20 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Відділ освіти, молоді та спорту Криничанської райдержадміністрації надає роз’яснення для бажаючих взяти участь у зовнішньому незалежному оцінюванні в 2017 році
Версія для друку Написати листа

06 лютого 2017 року розпочинається реєстрація для участі у ЗНО 2017. За допомогою сервісу «Зареєструватися», розміщеному на офіційному сайті Українського центру (testportal.gov.ua), охочі взяти участь у зовнішньому незалежному оцінюванні зможуть сформувати та роздрукувати реєстраційну картку, що є одним з обов’язкових документів для здійснення реєстрації.
Для випускників поточного року пункти реєстрації створено за місцем їх навчання.
Випускники поточного року, заповнюючи реєстраційну картку, мають вказати назви навчальних предметів, із яких їм буде зараховано результати ЗНО як оцінки за державну підсумкову атестацію.
Перший обов'язковий предмет – українська мова. Другим обов’язковим предметом учасник може обрати або математику, або історію України. Третій – із запропонованого переліку предметів, з яких буде проводитися тестування 2017 року (математика, історія України, іспанська, французька, німецька, російська, англійська мови, біологія, географія, фізика, хімія).
Для зарахування оцінок державної підсумкової атестації можна обрати й математику, й історію України та пройти ЗНО з цих предметів.
Вибір предметів залежить від самого учасника та його планів щодо подальшого навчання.
Перед тим, як обирати перелік навчальних предметів, з яких 11-класники бажають пройти ДПА та ЗНО, необхідно з’ясувати, які саме предмети потрібні для вступу до вищого навчального закладу на конкретну спеціальність (ця інформація зазначається в Правилах прийому та публікується на сайтах ВНЗ).
Після створення реєстраційної картки майбутній учасник ЗНО має сформувати комплект реєстраційних документів, який випускники поточного року подають до закладу, в якому навчаються, а випускники минулих років на адресу регіонального центру, вказану в контрольно-інформаційному листі.
Особа, яка успішно пройшла реєстрацію, отримає від регіонального центру сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання, інформаційний бюлетень та реєстраційне повідомлення учасника ЗНО.
Ці документи будуть надіслані випускникам поточного року до закладу, в якому вони навчаються. Випускникам минулих років – за адресою, вказаною під час реєстрації.
Реєстрація триватиме до 17 березня 2017 року. Зміни до реєстраційних даних можна вносити до 31 березня 2017 року.
У 2017 році для вступу до вищого навчального закладу абітурієнти подають сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2016 та 2017 років.
Кожен учасник ЗНО має право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів. Основну сесію ЗНО буде проведено з 23 травня до 16 червня 2017 року, додаткову – з 3 до 12 липня 2017 року.


Ю.Г. Мирошниченко,
методист методичного кабінету при відділі освіти, молоді та спорту Криничанської райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор