www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 12 липня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Реєстрація в Особистому газовому кабінеті: просто, зручно
Версія для друку Написати листа

Сьогодні для того, щоб передати показання лічильника, сплатити за доставку газу чи перевірити стан особового рахунку, не треба витрачати багато часу і зусиль, кажуть в АТ «Дніпропетровськгаз». Всі ці «газові» питання можна вирішити будь-де, на роботі, під час прогулянки чи вдома з дивану!
Все завдяки зручним та простим онлайн-сервісам, які спеціально розробили для споживачів АТ «Дніпропетровськгаз».
До Вас вже давно не приходить листоноша, але Ви досі не можете відмовитися від паперових квитанцій? Завантажте та роздрукуйте їх власноруч з Особистого кабінету на сайті 104.ua. Також там можна щомісяця фіксувати дані з приладу обліку та контролювати рахунки.
Особистий кабінет – це найпопулярніший онлайн-сервіс серед споживачів АТ «Дніпропетровськгаз». Якщо Ви досі його не створили, скористайтеся експрес-реєстрацією. Подзвоніть до контакт-центру (тел. (067) 00 90 104) та назвіть номер особового рахунку. Логін та пароль для Вашого персонального входу на сайт 104.ua створять автоматично та надішлють в смс.
Передати показання лічильника та сплатити за доставку газу за батьків, старших родичів або сусідів можна у чат-боті Viber 7104ua. Цей унікальний дистанційний сервіс дозволяє зареєструвати відразу декілька особових рахунків та керувати ними!
Переходьте в режим «онлайн» - економте сили та час і бережіть здоров’я!


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор