www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 20 червня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Вітання мешканцям Аулівської об’єднаної територіальної громади з Днем селища Аули від народного депутата України Валентина Володимировича Дідича
Версія для друку Написати листа

Шановні мешканці Аулівської
об’єднаної територіальної громади!

Прийміть щирі вітання з Днем вашого селища.
У такі свята зазвичай кожен відчуває себе частинкою великої родини, а всі досягнення, які вона має, складаються із щоденної праці, знань і талантів її мешканців.
Є впевненість, що Аулівська об’єднана територіальна громада, відзначаючи День селища, сповнена надій та оптимізму на успішний розвиток, розбудову, благоустрій населених пунктів та забезпечення зручних і комфортних умов проживання для всіх своїх жителів, а держава довіряє ОТГ значні кошти для благоустрою та інших заходів на благо людей, щоб вони відчували позитив та переваги процесів децентралізації.
Закликаю всіх до згуртованості для спільної праці на благо рідного селища та громади, бо лише спільними зусиллями можна подолати труднощі на шляху до зростання.
Хай щастя, любов та достаток живуть у кожній вулиці, у кожному домі і в кожній родині! Щедрої вам долі на добро, злагоду і благополуччя!

З повагою
В.В. ДІДИЧ,
народний депутат України
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор